SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to spożytkować ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3443

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
jak najlepiej to spozytkujesz? sprzedaj komus innemu, to nie dosc ze na tym zarobisz to sobie zdrowia z takim podejsciem jakie masz teraz nie sp******isz.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
faktycznie zapomniałem, że masz tylko 100 dałem 20 mg bo to najniższa dawka...ale i tak braknie heh

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-01-10 22:15:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
podejście - jest czas i miejsce , materjał i sprzęt ...pokusa wielka . Im wiecej czytam o tym tym bardziej tą dziedzine podziwiam - to jak modelarstwo RC tylko steruje sie własnym ciałem . Wszystkiego sam sie nie dowiem dlatego pytam , czytam ...a zdrowie , wiadomo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
człowieku, lepiej sprzedaj ten towar,kup za to gainerów i ładuj minimum 400g dziennie,może coś z tego będzie, po co Ci kox jak nie wiesz jak jeść? zapewne o treningu też niewiele wiesz.
Powiem tak , co z tego że masz podtlenek azotu w aucie (kox) jak nie masz paliwa (jedzenie) i dróg do jazy (trening).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
a gdybym zrobił to tak : 10tyg enan po 1amp w pon i czwartek + winko w tygodniach 7-12 po 25mg/5tbl ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
500 mg testa na tydzień na pierwszy raz nie jest Ci potrzebne...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
też tak mi się wydaje ,zastosuje się do Twojej rady .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
MatixJaw
człowieku, lepiej sprzedaj ten towar,kup za to gainerów i ładuj minimum 400g dziennie,może coś z tego będzie, po co Ci kox jak nie wiesz jak jeść? zapewne o treningu też niewiele wiesz.
Powiem tak , co z tego że masz podtlenek azotu w aucie (kox) jak nie masz paliwa (jedzenie) i dróg do jazy (trening).


Kolejny "wujek dobra rada".
96 w pasie i 400 g gainera ED?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202695
Hubert ale pamiętaj "minimum"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 60
każdy chce być wielki a je nie chce zmienić swoich wymiarów . Uważam ze są dobre , chce tylko zarys muskulatury poprawić i siłę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na Marzec

Następny temat

Metanabol + Odblok PCT Monster !! odblok od Burneika Sports

WHEY premium