SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak to jest z tym bialkiem?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 866

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1837
Witam. Ostatnio spotkalem sie z gosciem, ktory kupil bialko jednej ze znanych firm. Jego siostra pracuje w jakims laboratorium wiec dal jej z ciekawosci do zbadania te bialko i wyszlo cos ponad 40% a producent deklaruje prawie 80%. Nie podaje tutaj nazw itd. bo nie wiem na ile te informacjie , badania sa rzetelne i nie chce robic jakiegos zamieszania ale co o tym sadzicie? Czy ktos to wogole sprawdza, pilnuje? Bo cos mi sie wydaje ze nas ostro robia w ***** i placimy grube pieniadze za syf.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
Zasadniczo nad nimi nie ma żadnego bata i oni mogą sobie pozwolić na jakieś drobne oszustwa ale tym razem co powiedziałeś to na prawdę gruba przesada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 72
No cóż, ja w to wierzę.
Pamiętam pierwszy gainer jaki kupiłem przez internet. Beczka była niezafoliowana u góry, troszkę się ździwiłem, ale nie miałem tego wcześniej więc myślałem że tak musi być. Prochu było mniej niż 3/4 ale w dzisiejszych czasach to norma, że opakowanie jest dwa razy większe niż zawartość tego wymaga.
Smak był okropny i cofało mi się. Nie dokończyłem tego gainera. Po dłuższym czasie kupiłem ten sam ponownie (i wiele razy potem), prochu było więcej a puszka zawsze na wieczku zafoliowana. Dało się też to pić.
Myślę, że pierwsza przesyłka była trefna, ktoś odsypał większość i dorobił kartoflanką albo mąką. A że kupiłem to ze sklepu producenta to wierzę, że tymbardziej robią wały z zawartością.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1837
faktycznie az tak duze odstepstwo od normy bylo by chyba za bardzo ryzykowne dla producenta i gosc moze trafil na typowa wy***ke ale z tego co wiem to kupil to w jednym ze sklepow z suplementami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Bull Administrator
Ekspert
Szacuny 920 Napisanych postów 55283 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 336128
w małych sklepach ryzyko zawsze wzrasta
...
Napisał(a)
Usunięty przez flex1976 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160560 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234933
w polskie firmy ze sprawdzonych sklepow smialo mozna inwestowac bez strachu i ryzyka straty.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka BPI Arimedex HD - 28kap.

Następny temat

cytocell + cytonox + animal nitro... co jeszcze dorzucic??

WHEY premium