SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak sie miewa EAP :-)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 9998

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2160 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16842
ja bralem mete i winstrol w tab
po mecie ostro w chooy idzie
przyszlo 4 kg w pierwszym tyg az musialem zmniejszyc dawke bo mnie zalewalo a bralem tylko 4
winstrol tez kopie

Do byka nie podchodź od przodu do konia nie podchodź od tyłu a do idioty nie podchodź wogóle...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2881
Winko kopie zgadzam się z przedmówcą...zaczyna się rozkręcać aktually on.

IMHO... OFF!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 967 Napisanych postów 19326 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158882
Kumpel wbija wino eap inj. ....sam jestem ciekaw jak jemu pojdzie bo to stary wyjadacz...a jeszcze nie znam nikogo kto by bral wino inj z eap...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29531 Napisanych postów 62931 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902547
dzisiaj przegladalem tabletki winka eap i wizualnie sa fatalne.
powierzchownie popekane jednak nie pokruszone, kruszy sie tylko wierzchnia powloka dalej ok. tez tak mieliscie???
jednak slaby under to nawet tabletek zrobic nie potrafi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3292 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 34858
ziki2000 czekam na info jak mu to idzie Sam jestem zainteresowanym tym winkiem, tylko opini o nim cieżko znaleźc.
...
Napisał(a)
Usunięty przez e0r za pkt 3 regulaminu
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nom ja dzis zaczolem jesc tabsy pomaranczowe stan ok zadnego kruszenia bede jak 35mg i zobacze na wlasnej skorze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
meta klepie ale mnie zamula ( ale kumpel szamie i jest git wiec to zalezy od organizmu)
co do winka to srednie kumpel szamie i nawet nawet
testabolon
i ten propio testabolon beznadzieja :)
reszta nie wiem ale zdaje mi sie ze wogole eap sie pier*** :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2935 Wiek 96 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14118
eOr i tak dostalem to czego chcialem:]
pozdro.

Pomogłem, wyraź swoją wdzięczność za mój poświęcony czas

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2094
Od 5 tygodni jetem na cyklu deka/wino z EAP i jestem zadowolony.Napewno jest to deka a nie tesciu,bo to czuje i widze po sobie.Co do wina to jest tez ok,a tebletki faktycznie niektóre sa pekniete.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Iniekcje w biceps i triceps

Następny temat

Bezpiecznie rozpisany cykl na mecie.

WHEY premium