SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak radzicie sobie z tętnem na cyklu?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94885 Napisanych postów 364894 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670393
Z tym odbiciem to nie tak do konca bo osoby stosujace iffym z glowa maja lepsze parametry niz osoby na Ryz kura brokuly
Mniej niedoborow lepsze zdrowie
Poza tym latwiej wytrwac w kcal i latwiej masowac z glowa
Co ogolnie przeklada sie na plus

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13156
Ja proponuje zacząć popijać elektrolity.potrafia niezle zbic tętno nawet po jedno razowym wypiciu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Najlepsze w postaci piwa %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 84 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 13156
Osobiście tego nie sprawdzałem ale to chyba zależy od ilości wypitego trunku oraz jego wartości pytanie również czy niedopadnie cie steroid rage! urka twaja nać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
kolo61spoko
Spożycie cukrów prostych, słodyczy, chipsów i całej reszty oczywiście że się odbije na Twoim układnie krążenia. Zbyt mała ilość spożywanej wody również, złe proporcje kw. tłuszczowych. Niektóre wyniki morfologii krwi np. hemoglobina. To wszystko obciąża serce. Produkty dietetyczne ? Jak lodzianin wspomniał tarczyca też będzie miała swoje 5 groszy na pracę serca (nadczynność możliwa tachykardia, niedoczynność odwrotnie ale to w cale nie jest lepiej). Warto zwrócić uwagę na progesteron, podnosi temp. ciała, biorąc pod uwagę w.w + progesteron to ładna impreza się szykuje. Krótko mówiąc nikt tutaj wróżyć z fusów nie potrafi, idź do specjalisty prywatnie powiedz co i jak bierzesz zrobi Ci karte i nie sraj po gaciag bo i tak nikt nie będzie Cię za to ścigał. Płacisz wymagasz (w miarę rozsądku).


Ja na novothyralu spoczynkowe 100-120 :D



Zmieniony przez - kolo61spoko w dniu 2017-12-28 23:51:52


Spokojnie. Tarczyca, morfologia jest ok. Nikt nie sra pogaciach :) Chciałem tylko poznać opinię :)
Pani kardiolog powiedziała, że nie popiera towaru ale zachowała sie profesjonalnie i zrobiła co miała zrobić ;) Powiedziała, że leki na obniżanie ciśnienia niebęda potrzebne, a było lekko tylko podniesione. Więc keep calm, jest ok. :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocena cyklu, przygotowanie pod trójboj

Następny temat

Cykl prop master npp

WHEY premium