SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak szkodliwe i czy w ogóle jest? picie piwa na cyklu testosteronowym

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19427

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
Więc mam 2 opcje pytań pierwsza taka że sobie wypije jak mam ochote jakieś piwo nie więcej po pracy z raz dwa razy maks w tygodniu a druga opcja to np. szukują się urodziny pod koniec cyklu albo już po cyklu tydzień czy to może źle wpłynąć wiadomo że w urodziny może się wypić więcej :D? w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6255 Napisanych postów 75952 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754408
Cykl na środkach dopingujących, np. Testosteronie związany jest z pewnymi skutkami ubocznymi, o których każdy, kto ma zamiar go stosować, zdecydowanie powinien wiedzieć. Zaliczyć tutaj można takie skutki jak:

- konwersja do estrogenów (ginekomastia),
- przemiana do DHT (łysienie, nadmierne owłosienie, trądzik, zatrzymanie wody),
- zahamowanie produkcji testosteronu endogennego,
- podwyższone ciśnienie,
- negatywny wpływ na funkcjonowanie wątroby,
- wpływ na pracę układu sercowo-naczyniowego.

Alkohol z kolei jest związkiem toksycznym dla naszego organizmu, a w szczególności dla wątroby, gdzie musi zostać zmetabolizowany, co nie jest takie proste. Oba te związki obciążają znacznie wątrobę, powodują wzrost ciśnienia i mogą powodować zaburzenia pracy serca. Z tego też względu spożywanie alkoholu, szczególnie w większej ilości, w czasie cyklu na Testosteronie jest nierozsądne i nieodpowiedzialne.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94062 Napisanych postów 363896 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667476
Alko odwadnia jak sie napijesz swiat sie nie zawali

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 50 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 617
Chyba że Ci odbije jak za dużo wypijesz,wszystko dla ludzi ale z umiarem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Jak masz wysokie wyniki wątrobowe to możesz po grubszym piciu dodatkowo je podnieść i to mocno Nie jeden z nas na cyklu wypił piwo czy dwa i byli tacy co pili bez umiaru Pamiętam był tu lata temu z nami kolega niku nie pamiętam niby zdrowy, wypił 3 piwa nad jeziorem i zmarł Przede wszystkim jak chcesz pic to pomysł o jedzeniu sałatki,miesko,rybki, pomidorki, ogóreczki itp a nie paluszki i chipsy
4

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Przede wszystkim pytanie co stosujesz. Jeżeli orale daruj sobie alko. Jeżeli iniekcje SAA typu testo deka itd śmiało pijesz jakbyś nic nie brał Wszystko jest dla ludzi

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-05-16 11:03:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
rarytas1 co ty za głupoty piszesz skoro bierze coś co robi spustoszenie w jego organizmie to nie pisz ze jak testosteron bierze albo deke to może pic tak jak by nic nie brał Ja nie rozumiem takiego podejścia czy brany towar = tylko dbanie o wątrobę, a gdzie np. sprawy ciśnienia które występują na testosteronie+alko które spienia nie mal że krew czasami jak coś napiszesz to przemyśl ze dwa razy czy oby masz rację Nikt nikomu nie zabrania pić na cyklu jak autor chce niech pije ale nie jest to coś za co podziękuje mu organizm Co do 1 piwa to sam nie raz piłem
3

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 756
dobra spoko wyjaśniliście mi trochę a musze wiedzieć bo szykuje się na samego propa. Więc będę uważał na urodzinach a w tygodniu jak nabiorę smaka to i piwko sobie strzele jakieś jedno. W każdym bąź razie dzięki;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 798 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 13221
"Pamiętam był tu lata temu z nami kolega niku nie pamiętam niby zdrowy, wypił 3 piwa nad jeziorem i zmarł " Przyczyna? Serce?
PS-czytałem kiedyś ale to daaaawno że jeden z modów/zasłużonych wciągnął kreskę na cyklu i zmarł na zawał serca wracając do domu:(

Zmieniony przez - Książę-Jaśniepan w dniu 2015-05-16 13:01:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 329 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 4835
Ernest_18
Pamiętam był tu lata temu z nami kolega niku nie pamiętam niby zdrowy, wypił 3 piwa nad jeziorem i zmarł y


kto to byl?




ps.zamiast picia, lepiej zapal jointa, kulturysci pala ,

Zmieniony przez - SFFDD w dniu 2015-05-16 13:31:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ernest ale ja odniosłem się do zapytania autora dot wypicia piwa i ostrzejszego wypicia od święta Okazjonalne spożycie alkoholu jeszcze nikogo nie zabiło a zgony od schlania na maxa zdarzają się niezależnie czy dodajesz SAA czy nie To że alkohol pity w cugu pustoszy każdy wie nie wiem czy wy wiecie że sterydy są wykorzystywane przy chorobach wyniszczających takich jak rak czy alkoholizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta +susta + npp + wino

Następny temat

Redukcja!! Zejście poniżej 10 procent BF Jakie sterydy zalecacie ?

WHEY premium