SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przeprowadzić odblok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2373

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Jestem zielony w tym i dlatego pytam doświadczonych bym czegoś nie spieprzył na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Lodzianin Proszę o rozpiskę co i jak teraz zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Zrob juz teraz badania:estradiol i prolaktyna

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Witaj Aleks, dziękuje za odpowiedz, w sumie już mi wcześniej odpisałeś ale trochę zielony jestem wiec dlatego znów pytam;(
Więc tak jutro idę na badania( test,prolaktyna,estradiol) jeśli wszystko wyjdzie w normie poza testem kończę ostatnim strzałem testosteronu i co dalej? Napisz mi to w punktach jeśli możesz.
A wiesz może dlaczego na testosteronie po 10 tygodniach, moje zakola i placek z tyłu głowy pokrył się setkà nowych włosów? Przecież zazwyczaj na teściu leci włos?
Dodam że przed cyklem testosteron był ponad połową normy ale estrogen był tuż przy dolnych widełkach normy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
Dostaniesz wyniki badań wrzuć tutaj to się rozpisze co i jak dalej

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
tomek192180
Witajcie ponownie, przyszedł czas na odblokowanie. Chce się upewnić by nic nie zepsuć. Dzisisj leci ostatnie 125 mg testosteron cypionate i teraz kolejne kroki :
.


tomek192180
Witaj Aleks, dziękuje za odpowiedz, w sumie już mi wcześniej odpisałeś ale trochę zielony jestem wiec dlatego znów pytam;(
Więc tak jutro idę na badania( test,prolaktyna,estradiol) jeśli wszystko wyjdzie w normie poza testem kończę ostatnim strzałem testosteronu i co dalej? Napisz mi to w punktach jeśli możesz.
A wiesz może dlaczego na testosteronie po 10 tygodniach, moje zakola i placek z tyłu głowy pokrył się setkà nowych włosów? Przecież zazwyczaj na teściu leci włos?
Dodam że przed cyklem testosteron był ponad połową normy ale estrogen był tuż przy dolnych widełkach normy.


Napisałeś powyżej że jesteś już po ostatniej iniekcji z testa.

1. Jutro robisz badania: estradiol i prolaktyna
2. Jeśli będą w granicach normy to w piątek (11 października) rozpoczynasz HCG 10 000 iu podzielone na 4 x 2500 iu co 3 dni.
3. Po 2-3 dniach od ostatniej iniekcji z HCG idziesz na badania: testosteronu
4. Jeśli testosteron osiągnie minimum połowę wartości normy to wchodzisz na clomid - 30 dni po 1 tbl dziennie
5. Mozesz (niekoniecznie) zbadać po clomidzie: testosteron,LH,FSH
6. Aby mieć pewność ze odblok sie udał to badasz po 3-4 tygodniach od ostatniej dawki clomidu ponownie: testosteron,LH,FSH

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Tak miałem w piatek zrobić ostatni zastrzyk ale z tego co napisal Lodzianin trochę zgłupiałem że juz zle zaczołem odblok, więc jutro leci ostatnie 125 mg po czym w środę idę na badania i wklejam tutaj. Dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
A tak dokladniej pytając to te badania powinny być zrobione jeszcze na cyklu czy po ostatnim strzale, bo mogę i tak i tak zrobić, bo nie mam problemu podciągnąć cykl kilka dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94726 Napisanych postów 364686 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669818
na sam koniec cyklu aby zdążyć podrównać hormony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Ok teraz juz zrozumiałem, jutro rano leci ostatnie 125 mg, w srode rano badanie, w czwartek wklejam tutaj, póki co dzięki i będziemy w kontakcie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza bombka - dylematy

Następny temat

Pytanie o krotki testosteon

WHEY premium