SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak przeprowadzić odblok.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2376

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Zbijaj teraz estro: arimidex 1/2 tbl 2 x w tyg
Na zbicie prolaktyny 1/4 tbl cabaseru jednorazowo
Testa juz nie wbijaj tylko wejdz od poniedzialku na HCG: 4 x 2500 iu co 3 dni.
Po HCG badania testa, jesli osiagnie przynajmniej polowe wartosci widelek to wchodzisz na clomid 30 dni po 1 tbl

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Rozumiem, Aleks tylko jedno pytanie- do kiedy biorę ari i cabaser? Aż do badań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Tzn. Ari bo cabaser jednorazowo to wezme dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Ari wez w tej dawce przez pierwsze 2 tygodnie a pozniej 1/4 tbl 2 x w tyg do konca brania HCG


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2019-10-18 15:27:55

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Aleks a mógłbym zrobić tak że na następnà srodę będzie 7dni od ostatniego testa, do środy biore ari i jednorazowo cabaser tak jak zaleciłeś. W czwartek idę na badanie i sprawdzam estradiol,prolaktyne, i test calkowity i wtedy mam potwierdzone wyniki przed odblokiem ze jest ok i można wchodzić na hcg. Może kombinuje ale zależy mi na sprawnym odbloku, ari i cabaser zamawiany przez neta może być różnie. Ma to sens czy głupio to wymyśliłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Mozesz tak zrobic tylko miej na uwadze ze podczas HCG estro tez pojdzie w gore

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Panowie czy to hcg w tej dawce 2500 ui co 3 dni mogę bić podskórnie 0.5 ml czy domięśniowo? Bo np. Słabiej działa? Czy nie ma to znaczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Bo jeśli dobrze rozumiem angielski to na ulotce ovigil piszę że tylko domięśniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Nie ma znaczenia jak bedziesz podawal

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 59 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 685
Panowie a zwłaszcza Aleks i Lodzianin chciałem podziękować za pomoc, jestem w trakcie brania clomidu hcg juz za mną i szczerze myślałem że ten odblok to coś złego a czuje się zaj**iście nawet lepiej niż na cyklu hee , chyba że gorsze samopoczucie przyjdzie jak skończę clomid. Z cyklu jestem zadowolony było 12 tyg cypionate 125 mg wtorek i piątek. Trening w kierunku zmiany kompozycji ciała, ale głównym zamiarem cyklu było zobaczyć jak to jest być on. Ogólnie 6 kg , z pasa straciłem 10 cm, 2 cm w bicku.
Teraz mam pytanie bo już planuje kolejny od stycznia cykl, co myślicie znów brać testosteron cypionate ale podnieść dawkę , czy np myślałem nad mixem typu omnadren? Chce zostać przy testosteronie. Ogólnie co mnie zaskoczyło, i nie wiem dlaczego tak się stało to całe zakola pokryły się włoskami, może nie wypadną twraz po cyklu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwsza bombka - dylematy

Następny temat

Pytanie o krotki testosteon

WHEY premium