SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak obnizyc testosteron?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18682

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1909
jakis czas temu zrobilem sobie badania na tescia, wyszedl mi niewiele po gorna granica normy. Pomyslalem, ze super, bynajmniej bede ladnie rosl na silce. No i rzeczywiscie. Chodzilem z kolega na silownie i w ciagu 2,5 miesieca zrobilem olbrzymi postep, w taki sposob ze teraz on musi po mnie zmniejszac obciazenia (wzesnije bylo odwrotnie). Rosla mi masa, a tluszcz ubywal, zrobila sie ladna klata itp. Ostatnio znowu zrobilem sobie badaie tescia bo zauwazylem niepokojace objawy. Wyszlo mi juz poza gorna granica. Chce go obnizyc bo nie wytrzymam dluzej z takim libido. W dodatku wlosy zaczely leciec bo nadmiar tescia zamienia sie w DHT, ktory jest zabojczy dla wlosow. Zna ktos jakies "domowe" spoosby na obnizenie tego hormonu?

Na ten czas dorzucilem duzo aerobow, ktore go maja redukowac niby maja, ale czuje ze to bedzie za malo.

Jako ciekawostke podam, ze patrzac po owlosienu to wyglada jakbym w ogole nie mial tego hormonu, na klacie wlosow prkatycznie brak, na twarzy, bardzo niewiele i rzadko:) Wiec to mit, ze tesc powoduje wiekszy zarost.


Zmieniony przez - Klepaucius w dniu 2009-07-04 23:43:07
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1868
1 Dziewczyne sobie znajdz

jeśli to nie wystarczy

2 Kup sobie karnet w pobliskim burdelu

Jeśli tam d***** będą miały cie dość

3 Ustaw sobie red tube jako strone startową lub psa kup i go deptaj xD
3

Dawać Sogi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 357 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2770
Widzę że humor dopisuje... Do endokrynologa idź.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 327 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1868
A jak
1

Dawać Sogi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Elo

Sprawa wygląda tak że również mam problemy z teściem.

Od niedawna oprócz gubienia kłaków pojawiły się problemy z cerą

Szukałem trochę w necie, jak na własną rękę można zmniejszyć jego poziom i rezultatem są leki (suplementy) adresowane dla osób cierpiących na prostatę

Obczaj te wątki

[url]https://www.sfd.pl/PROSTAMOL_UNO_-_Na_Trądzik__!!-t270564.html[/url]

[url]https://www.sfd.pl/palma_sabalowa_czyli_obocznia_zastosowanie-t272284.html[/url]

Zrobiłem rozeznanie w internetowych aptekach najtańszy będzie nie jaki MAXIPROST 100 TABLETEK (ok 30zł).

pozdro

PS

Ciekawi mnie czy ciebie też dręczy właśnie problem z cera bo to niby zawsze idzie w parze z wysokim poziomem teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
najlepiej do endokrynologa , ale pamietaj tez ze granice normy sa ogolnie przyjete a jednak kazdy jest inny , wiec jezeli nie jest zbyt przekroczona to raczej sie ciesz , dziewczyny beda zadowolone;] , a co do zmniejszania to mozesz przestac chodzic na silke ;] , trening oporowy wzmaga produkcje testa;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1909
Dzieki za pomoc!

Zwiekszenie ilosci ejakulacji odpada. Jak tylko zrobie maraton z panna to za 2 dni widze ze wlosow leci jeszcze wiecej, wiec sex i masturbacja w czestej postaci odpada.

Wyczailem w necie jeszcze taki specyfik jak fitoprost, bede bral to + Maxiprost + aeroby.

Na silke juz nie chodze 3 tygodnie a obwody dalej mi rosna, by nie przerywac z dnia na dzien to odczasu do czasu robie troche pompek i brzuszkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
chłopie , polowa forum by sie dała pokroic za taka gospodarke hormonalna a Ty z tym walczysz %)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6
Bart-j przecież wiesz że organizm organizmowi nie równy, jeden koksi i jest piękny i gładki a drugi już nie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Flucloxacillin, od czego jest ten antybiotyk??

Następny temat

przesadziłem z opalaniem

WHEY premium