SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak kożystać z gruszki bokserskiej?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Pytanie takie jak w temacie. Jakie ćwiczenia można na niej wykonywać i czemu one służą? Mówię tu o gruszce 50cm o wadze 4kg podwieszanej.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Przemek czy Ty w ogolę coś trenujesz? Sądząc po ostatnim temacie mam wątpliwości co do tego a ten temat mnie w tym tylko utwierdza.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Obyś trenował...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Tak, trenuję kick boxing, co prawda nie długo ale już trochę techniki podłapałem... tylko, że tam trenujemy tylko w formie ćwiczeń w parach, sparingu i na workach, a ja chciałem się poduczyć jeszcze czegoś więcej (m.in. na gruszce i piłce refleksówce) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Jak dopiero zaczynasz to trochę się pośpieszyłeś z gruszką 4 kg.
Jak na razie to uderzaj w nią tylko pojedynczymi ciosami prostymi,staraj się ruszać wokół i trzymać dystans.
Nie spiesz się i nie rób nic chaotycznego szybkiego,to dopiero początek...
Uderzaj dobrze powoli techniczne i ruszaj się tak samo.
Nie skacz jak kangur wokół i nie wyprowadzaj szybkich ciosów po jak na razie będą one pewnie źle wykonane i będą wyglądały jakbyś krowę doił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Nie no, aż takim początkującym, to chyba nie jestem ;)... ćwiczę już te 4 miesiące i wiem, mniej więcej jak uderzać poprawnie technicznie :). Chodzi mi tylko o to, że nie wiem jakie inne ćwiczenia, (niż np. na worku) można na niej wykonywać. Mimo wszystko dzięki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 698 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6661
Byle nie takie



The bigger they come. The harder they fall.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
4 miesiące to mało...
Zawodowcy ćwiczą 15 lat a wciąż błędy poprawiają i się uczą nowych rzeczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Wiem, że to mało... mówię tylko, że uderzanie samymi prostymi, nie jest konieczne... A co do trenowania, to w klubie ćwiczyłem, te 4 miesiące, a teraz już nie mogę (nieistotne czemu), więc chcę wznowić trening w domu, gdzie tylko bardziej rozwinę i doszlifuję to czego zdążyłem nauczyć się od trenera przez te 4 miesiące.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 312 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5108
Aha...czyli przestałeś chodzić po 4 miesiącach i chcesz ćwiczyć technikę w domu?
Powiem ci,że tylko pogorszysz sprawę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 82
Nasze zajęcia kick boxingu wyglądały tak:
krótka rozgrzewka, wyprowadzanie różnych sekwencji ciosów w parach (na początku mojego uczęszczania, trener tłumaczył mi, co robię źle itp.), potem sparing i ćwiczenia siłowe (pompki, brzuszki, siłownia, worek). Pod koniec uczęszczania na zajęcia, wszystko praktycznie robiłem sam, bez pomocy i tłumaczenia trenera i było dobrze... patrzył jak to robię i nie zwracał mi uwagi na jakieś błędy. Wszystko co tam robiłem, mogę robić równie dobrze w domu, bo tam niczego nowego bym się już nie nauczył (może poza paroma szczegółami, na których mi nie zależy, jak jakieś złożone kopnięcia, do których nie byłem wystarczająco rozciągnięty). Nie wiem, więc czemu miałbym sobie tym jeszcze pogorszyć technikę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Underground boxing show 3

Następny temat

Dosiad - kończenia

WHEY premium