SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkowac metanabol ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3389

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

78

Wzrost

180

Obwód ramienia

35

Obwód klatki

97

Obwód uda

59

Obwód talii

86

Staż na siłowni

2 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

staram sie jesc duzo serow miesa owocow i dopelniam to odzywkami wpc kazeina i carbo nie umiem fachowo ocenic

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

pon - plecy, nogi sr- klata barki pt-triceps,biceps

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

obecnie cwicze

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

nie mam praktycznie fatu

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ektomorfik

Stan zdrowia

bardzo dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

uwazam ze w normie

PPM (podstawowa przemiana materii)

bardzo szybka

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klata- 90 martwy - 120 bo nie jestem pewny przysiad- 90 sprawdzalem troche temu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94621 Napisanych postów 364595 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669542
kurcza999
gdy wstaje rano pije carbo i cm3 , pozniej 100 g platkow owsianych przed obiadem gdy czuje glod jem serki wiejskie i banany na obiad filety z kurczaka i pozniej to samo i przed snem kazeina + jakas bulka z szynka i serem

Zmieniony przez - kurcza999 w dniu 2015-01-22 11:59:20


masz odpowiedź,metka tutaj nic nie da jesteś nie dożywiony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 471
No ale jak chłopak pyta to nie możecie mu po prostu tego napisać ? Ja mam ten sam problem w jakieś 2 lata z 64-80kg dobiłem potem pojechałem do anglii tam żadnej aktywności fizycznej nie miałem, jadłem też ch**owo i mi spadlo do 72, teraz dobiłem do 75 ale już nie mam siły więc też mam zamiar sobie metkę zapodać. Więc moglibyście poradzić jak to stosować ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Tak,jak zalozysz swoj temat z ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Mój kolega gadał tak samo, jadł tak samo (chu#owo) i chciał się za mete z winem brać. Rozpisałem mu dietę (3600 kcal) czyli jakieś 1500 kcal więcej. W moment ruszyło. To co ty jesz to ja wciągam w pierwszym posiłku na redukcji przy wadzę 75,5 kg Póki co zbieram informacje na daleką przyszłość przeglądając ten dział, ale jak widzę takie posty to trudno nie napisać czegoś

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Cayek
Póki co zbieram informacje na daleką przyszłość przeglądając ten dział


Bardzo dobre podejście

Taka zasada w takich przypadkach - im później wezmę tym lepszy będą miał efekt.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Jak sie je jak kobieta i ćwiczy jak kobieta to i meta nie zrobi z osobnika faceta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94621 Napisanych postów 364595 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669542
żarcie to 90% sukcesu w tym sporcie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
kurcza999
gdy wstaje rano pije carbo i cm3 , pozniej 100 g platkow owsianych przed obiadem gdy czuje glod jem serki wiejskie i banany na obiad filety z kurczaka i pozniej to samo i przed snem kazeina + jakas bulka z szynka i serem

Zmieniony przez - kurcza999 w dniu 2015-01-22 11:59:20


Odżywianie skaleczone, carbo rano, potem owsy solo moja siostra je lepiej

Żarcie ogarnij jak należy, każdy narzeka że stoi w miejscu dopóki nie przysiądzie do michy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 15 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 136
to co najlepiej jesc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5137
Musisz jeść jak chłop wylicz zapotrzebowanie dodaj +500 kcal i obserwuj musisz dużo jeść ryzy,makaronu,chleba ciemnego z weglowodanów a co do białka ,twarogi mięsa ,jajka i trzeba jeść nie ma że boli dieta to sukces bez tego nic nie da nawet kreatyna :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc cykl lato 2015

Następny temat

Cypionat

WHEY premium