SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jak dawkować M drol podczas drugiego brania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
lepiej epi 2x, ew h-drol + most z 11-oxo, mozna duzo wypalic nie polecam mdrola 2 x podrzad na cykl,
mdrol raczej wyrzyca wode z organizmu niz ja gormadzi, pewnie dieta nieodpowiednia byla, brales nie chcialo CI sie caly czas pic??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
jesli o mnie pytasz, dietke trzy mam caly czas, zaleznie od celu, narazie to zawsze masa.
ja mowilem o wodzie gdyz podejrzewam ze te 4kg ktore zdobylem na mdrolu w ciagu pierwsszych dwoch tyg nie moga byc miesniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
mdrol ma to do siebe ze szybko sie rozkreca i szybko slabnie wiec niema sensu brac go dluzej niiz 4 tyg, szybkie efekty, tylko trzeba je podtrzymac, na palenie fatu j/w pislaem epi albo h-drol, ja obecnie bede robil wycinke na h-drol i 11-oxo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
jesli zaczelismy tu juz rozmawiac o mdrolu, to jak widzisz polaczenie go z mega zolem?
teraz jestem na mdrolu z epi(1-3 i 3-6) czy jest sens wydluzac m-drola do 4tyg, czy bedzie cos jeszcze szlo, czy skonczyc go w 3tyg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
mdrol 4 tygodnie jak najbardziej, jesli jedziesz z epi to zola zostaw na nastepny cyklon, mozesz epi pociagnac dluzej, wiecej wtedy wytniesz fatu i zachowasz wiecej z tego co na mdrolu zrobiles
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
mdorl i zol polaczenie dobre, ale jak juz jedziesz z epi to nie lacz, epi i zol podsuszaja stawy, mozesz dorzucic cissus drol, jeden z lepszych srodkow na stawy a przy okazji moze sie przydac do natutralnegp PCT, oddzielny cyklon na mdrol i zolu
1-2 mdrol 1kaps ed
3-4 mdrol 2 caps ed
zol:
2-7 tydz 200mg zola ed, mozna dorzucic nawet do 300mg zalezy od wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
nie teraz nie bede dawal zola, chodzilo mi o nastepny cykl gdyz zostaje mi mniej wiecej pol opakowania mdrola, i do tego dorzuce zola przy mojej wadze sproboje od dwaki 150mg (to 90mg estry, 50mg susa ladnie trzepalo pare miesiecy temu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
jak skonczysz cykl na mdorl, to daj minimum 7-8m cy przerwy bo kolejny juz nie bedzie taki mocny jesli zrobisz tylko 2-3miechy przerwy, na SAA za bardzo sie nieznam wiec nie wypowiadam sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2279
chodzilo o sus500, nie sustanon
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 452 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3888
chyba ze tak, jesli chodzi o susa to sam sie nad nim zastanawiam calkiem ciekawy sklad ma, dzialanie podobne do trena tylko ma antyestrogeny w skladzie co dodatkowo mnie do niego przekonuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boldenon lek ?

Następny temat

omka meta pytanie

WHEY premium