SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jada swiry jada -->SPAM<--

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 158602

Ankieta

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
A co jeżeli ja mam komunikacją miejską 30 min do domu po treningu ? :D wtedy muszę zarzucić białko po trenie
warezz osobne dzienniki w sensie o co ci się rozchodzi ?

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Ze nie potrzebnie prowadzicie je we 3.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
EasyDoor
jak pije bcaa podczas to nie bardzo mi sie chce jesc :D Carbo z bialkiem latiwej wypic niz zjesc posilek
Nie rozumiem ja to jak wracam z treningu to sie rzucam na lodowker a tez pije BCAA z HiTec podczas treninu (btw. smak wisniowy chooynie, nie gasi pragnienia na treningu)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja też byłem za tym żeby były osobne dzienniki, ale jest jak jest
Ja po trenie wrzucam białko, i w domu chwilę muszę odczekać bo jeść nie idzie :D nie mam apetytu :P
warezz jak to jest za granicą z suplami ? jest do nich dostęp jak w każdym innym państwie ? np Szwecja itd

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
A na redukcji można pić izotoniki podczas treningu ?
No ja mam 2 kg Carbo na sprzedaż:P

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 16366 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 89130
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 22548 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37574
Ja popytam wśród znajomych....
Jadł ktoś z was Nitrobolon? dobre to ?:)

masz tiesto ?
A to w tabletkach ? :)


Pomogłem? Rozwiązałem problem ? Przyznaj SOGa :)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odżywki i inne dla pływaków

Następny temat

Creatine powder - zapach?

WHEY premium