SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłczan kreatyny a urlop

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 963

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam mistrzowie. Jeżeli był poruszany taki temat na forum to przepraszam, jednak zależy mi na czasie, ponieważ wyjeżdżam na urlop i nie będę miał jak ćwiczyć. Zacząłem brać jabłczan kreatyny TREC 1250 1 sierpnia. Biorę po 3 kapsułki dwa razy dziennie. W dni treningowe 30 min przed treningiem i bezpośrednio po, natomiast w dni odpoczynku 3 kapsułki rano naczczo i 3 wieczorem przed snem, zgodnie z zaleceniem producenta. Jak już wcześniej wspomniałem wyjeżdżam na urlop i nie będę miał gdzie ćwiczyć co najmniej przez 13 dni. Jako że nie brałem nigdy żadnych witaminek jest to mój pierwszy raz, nie wiem jak się zachować. Czy brać kapsułki tak jak w dni nietreningowe czy może odstawić w ogóle, albo brać w inny sposób w innej ilości? Te pytania kieruję do was. Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Przerwij i po powrocie zacnij pożądny cykl, jak jedziesz na ulop to powinieneś przewidzieć taką sytuacje i zacząć po powrocie
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nr.szkody PL2014080503481

Następny temat

zdrowie psychiczne

WHEY premium