SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jabłczan

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a te transportery to nic nie warte są.Kretka sama sie za***iscie wchłonie.hmm a teraz przeczytałem cos o estrze,że to są podróbki.Czyli wystarczy 10g dziennie tego jabłka??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 140 Wiek 45 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4800
Jak dla mnie to mozesz spokojnie zostac przy samym jablczanie. Nie sadze zebys zauwazyl jakas roznice przy mieszaniu z estrem.
Transportery kreatyny mozesz sobie spokojnie odpuscic. Wydaj te kase na co innego.
Jablczan 2x5 kapsulek/gramow dziennie.

Zmieniony przez - Torquemada w dniu 2008-06-11 18:23:10

"Mam nadzwyczaj prosty smak: zawsze zadowala mnie to, co najlepsze."
Oscar Wilde

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 178 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3326
z rok temu zjadlem olimp tcm 300 kapsów, dzialanie bardzo zblizone do mono, tyle ze nie przytylem nic po tcm. ogolnie wole mono, nie wierze w drozsze staki itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
powiem tak transportery typu tauryna dextroza sa gowno warte natomiast InsuleanK prezentuje sie b.dobrze i jest sprawdzony, ale sam jabczan jest dosc slaby, dlatego wiekszosc firm np. MUSCLETEACH nie wypuszcza tego produktu tylko daje go w stakach bo sam slabo dziala, podobnie jak ester. Zakup sobie mono lub jakis orotan kreatyny i polacz to razem

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...co tu sie wypisuje- podróbki estru kreatyny - może chodziło on jkaies inne estry
jeżeli jabłczan czy ester czy coskolwiek innego nie dzialałoby solo to wprzęgnięcie w staka także niewiele by zmieniło sytuację- warto ta mysl rozważyć
mono- niektorzy sa zachwyceni, lecz raczej dlatego, że ogólna masa- niekoniecznie mięsniowa- jest dośc duża, jesli komós zależy na bardziej estetycznym wygladzie- co nie wyklucza wielkości i siły- to raczej z cykli na mono powinien w odpowiednim czasie przechodzic inne także.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
"hehe,ćwicze już ponad rok,i za dużo na diecie już nie zdziałam"
Śmiech na sali :D ktoś tu nie wie do czego służy dieta :D
to nie stack żeby ją stosować cyklicznie :D haha
ja mam ponad 3 lata stażu i dieta to moje podstawowe żródło przyrostów. Oczywiście odpowiednia do celu.
:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
Od kiedy Panowie polecacie i proponujecie na tym forum 16 latkowi jabłczan itp. jak widać że nie zna on roli diety :D heh
chyba że ja o czyms nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chodziło mi o to ze nie zdzialam juz za dużo na samej diecie.Już nie ma takich przyrostów jak na początku cyklu.Zresztą co z tego ze 16lat,moze chce zaistniec w swiecie kulturystyki.I co ten jabłczan by coś zmienił??Przeciez wiemy ze jak chce sie cos osiagnać to i tak bede musiał siegnac po sterydy.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 153 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7142
Wes lepiej dietanabol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 257 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6764
"i tak bede musiał siegnac po sterydy"
gratuluje motywacji :D tak trzymać
w takim tempie wpakujesz w siebie do 18 wszystko co chemia dała :D
powodzenia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MHP Sarm X

Następny temat

SUPLE na Reaktywacje Pomoc

WHEY premium