SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ja wiedziałem że tak będzie!!!! pytanie nie zwiazane z dopingiem! heh

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2660

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
siemanko!

wrzucam tutaj ten temat i prosze o nie usuwanie go z teog działu gdyż tutaj jest wiecej ludzi którzy beda wiedziec o co biega.

panowie jest sprawa.

znajomek kupil auto z niemiec i wrocil nim do polski, ale na normalnych niemieckich blachach, nie zadne wyjazdowe czy probne(czerwone i zolte)

i mam problem w glowie, czy skoro ma takie blachy moze go sprzedac i kupiec nie bedie mial problemow z rejestracja pojazdu? jak to jest panowie? pozdrawiam!



B50, Marcel, Gregor - nie jedzcie mnie za ten temat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 749 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4957
pojedz do pierwszego granicznego biura i dam dostaniesz blachy celne, pozniej to juz niebedzie problemu

ZA DAMSKI ... WOLNOSC NAM ZABRALI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
dział odżywianie i trening dla początkujących

Zmieniony przez - 04mike w dniu 2009-08-20 22:06:15

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No dobra nie bedziemy. Jutro temat usuwam bo sie raczej do forum motoryzacyjnego nadaje a nie tu.

Odpowiedzi nie znam zeby spamu nie bylo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hoooj wie jak to bedzie, ja 2 lata temu bylo po autko w niemczech to normalnie musialem tam w urzedzie łatwic tablice zjazdowe na 2 dni lub 30 dni bodajze ja wzialem te na 30 to płacilem chyba cos ok 50euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
a i nie dałeś ankiety wypełnionej, jak chcesz żebyśmy ci pomogli bez ankiety ;p

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiem bo ja tez sciagalem auto z niemiec, i dostalem wyjazdowki na 2 dni, ale jak gosc mogl kurva wyjechac na niemickich blachach, bez wyrejestrowania?! nie oplacalne bedzie wracac do niemiec i wyrejestrowywac go ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Byles u szwabow w urzedzie po kupnie auta?
Jak nie to sie musisz wrocic. Tam sie cos zalatwia. Nie wiem dokladnie co bo ze mna kiedys byl pracownik salonu w niemczech i tam cos zalatwial zanim moglem wrocic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wlasnie ziomek chyba nie był, nie wiem jak to wogole przeszlo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bedzie musial wrocic. I to nie wiem czy nie do tego miasta gdzie kupil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o ja piefdole

dzieki gregu, wlasciwie to mozesz wyYebac temat juz, dzieki ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zotawie do jutra. Moze ktos bardziej w temacie jeszcze cos dopisze to bedziesz mial pelniejsze info.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

do znawców, jaki odblok po 22 tygodniach

Następny temat

Omnitrope 6,7mg/ml firmy sandoz

WHEY premium