SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JJGR i box VS krav maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kask, nie wiem jak sobie to wyobrażasz: miałem zejsc z dwoma typami do parteru i zalozyc dzwignie czy duszenie, he? albo moze wykonac rzut na typie dwa razy wiekszym i ciezszym ode mnie? to nawet na zawodach nie wychodzi z duzo wiekszym i ciezszym przeciwnikiem. Nie wiem jak ty ale ja wole zalatwic typa dwoma szybkimi strzalami w ryj , kopa w jaja, kolano na nosek i oddalic sie szybko z miejsca zdarzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uwazam ze judo czy bjj na ulice sie nie nadaje. jest to moje prywatne zdanie. Nie bede z kims sie tarzal po ziemi albo po betonie bo moge na tym zle wyjsc, a jak napastnikow jest kilku? co wtedy? bede sie bawil z kims w dzwignie czy duszenie? naprawde sa bezpieczniejsze sposoby. A judo jest super: daje ogromną sprawność, kondycję, jest to piękna sztuka walki ale moim zdaniem na ulice sie raczej nie bardzo nadaje. Nawet czarne pasy w judo często to mówią. Możesz zapytać zresztą Maccieja -moderatora, on ma czarny pas w judo, zapytaj go jak on widzi judo na ulicy.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2310
Masz prawo mieć swoje zdanie, no ja trenuje judo i u mnie w klubie jest taki kolo 25 lat ma i ma 2 dan w judo i jest bramkarzem w baruwie i on twierdzi że judo jest za***iste jak ktos sie ura to podchodzi rzuca pacjenta praktycznie na co chce a on nawet nie wie co sie dzieje i czai sie dopiero jak lezy na glebie a wtedy dostaje strzałe w ryj.Wiec jesli ktos zna judo i połączy to z ciosami niekoniecznie wyćwiczonymi pod okiem trenera ale w domu na worku albo na ulicy to jest to za***ista mieszanka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kizior, oczywiscie ze sa tacy co to wykorzystuja, mi sie to po porostu nie zdarzylo. a judo jest za***iste :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Ja osobiscie przyznam sie ze judo wykorzystalem w bijatyce dwa razy. Raz gdy bylem napierany szybko wykorzystalem tomoe-nage co dalo mi wyjscie do szybkiego ataku z noga w glowe niejakiego krzysia. Drugim razem juz w innych okolicznosciach byla to tai-otoshi poprawione piescia w twarz niejakiego slawka. Uwazam ze judo jest bardzo skuteczna forma walki jezeli chodzi o ulice, chodzi tu glownie o realnosc technik poprawionych wlasnymi umiejetnosciami w walce na piesci.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2310
Gary masz soga :) za to że przyznałes mi racje.Całkowicie zgadzam sie z twoim postem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
thx, nie chcac tu generalizowac ale nalezy zgodzic sie ze stwierdzeniem że ze stricte japonckich stuk walki judo sprawdza sie najlepiej na ulicy.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kask ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3395 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21099
Kamikaze
Nie zakladasz mu dzwigni czy duszenia po prostu lamiesz mu lapy lub dusisz go czego nie rozumiesz. Jesli nie masz opanowanych rzutow i sprowadzen do parteru to nie moja wina. Jak zamierzasz walczyc gdy jeden cie trzyma a drugi leje - dwoma szybkimi to mozesz worek z wiorami zalatwic.
To co ty wolisz robic na ulicy nie swiadczy ze judo sie tam nie sprawdza.


Nie spij bo ci garnek zlota podrzuca.
Wspiera mnie Olek K., ale nie lubie czerwonych szczurow.

Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok. Kazdy z nas ma swoje zdanie i to jest dobre. oczywiscie kazdy ma jakies prefernecje , ja akurat niegdy nic nie wykorzystalem na ulicy z judo. Zawsze jakos co innego wychodzilo w danym momencie. Wiem jedno, judo napewno dalo mi bardzo duzo, i moze sie okazac ze kiedys, gdzies to sie przyda.
a jesli chodzi o rzuty, to takie niskie rzuty jak tomea nage mogą sie sprawdzic na ulicy ale co powiecie na wykonanie rzutu typu harai-goshi(mój ulubiony)????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 4247 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28873
hmmm...kwestia podejscie do sprawy i dogodnej sytuacji .

Grzegorz.
Wasz unizony moderator Sztuk Walk i Gier Komputerowych.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z kopaniem

Następny temat

Co byście zrobili????

WHEY premium