SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JJGR i box VS krav maga

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8164

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
eee ja judo 6 lat trenowałem i jedyne co mi zostało ta jakieś tam podstawy parteru no i może to że jakby się szarpanina zaczeła to bym gościa do parteru sprowadził ale miałem judo na tak niskim poziomie że nie było nawet dźwigni ani duszeń same trzymania + rzuty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aron co ty z tym palcem w dupe jestes pedalem ten gosciu byl fatalny powinien sprzedac ci sierie z glana i porawic z lokcia to bys byl nieprzytomny do dzisiaj i jestem ciekawy czy ten gosciu cwiczyl czy ponoc cwiczyl pozaty nikt niczego sie nie nauczy w ciagu trzech miechow pozdrawiam aha i palec ci w dupe baltazar

xxx
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
heheh dopree ale arronka dawno juz tu nie było chłopak sie w****ił i juz nie zaglada na to forumm...a szkoda nie ma sie z kogo posmaic!!!:(onn i jego opowiesci z kryptyy np:jak on mnie złapał za rekaw ta ja my *** szybkiego haka na poczatek...a pozniej juz poszło łatwo..:)heh

walka.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694
Witam! Moim skromnym zdaniem judo jest sportem dla ludzi naprawde umieśnioncyh czyt. pszypakowanych. Uważam iż nie nadaje sie jako podkład do kravki dla zwyklych złamasów, szkieletorów, cieniasów jak ja . Lepsze byloby jakies aikido lub jakis boks moim zdaniem. Nieznam Kravki, slyszalem tylko z opowiadan ale to byly zbyt pszesadzone opowiesci w które kiedyś wieżyłem. Pozdrawiam wszystkich.

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 4951 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31541
Judo dla ludzi z masa ??? Owszem tez dobrze ale inna technika walki. Judo zostalo pomyslane dla ludzi slabszych i mniejszych jako samoobrona, takze bzdura bylo co powiedziales. Jak chcesz sie nauczyc walczyc to daj sobie spokoj z aikido bo tam napewno sie nie nauczysz walki.

GARY_25, Pozdrawia.
Moderator dzialu Combat / Samoobrona.

"Najwyższa galąz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

"Najwyzsza galaz nie zawsze jest najbezpieczniejszym schronieniem"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 166 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 694


hi hi , wybaczcie ale nie mogłem sie powstszymac, macie reality show powiedzmy ze to "korote" versus "kraj magga"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Ludzie w nieszczęściu się starzeją"

"Like thunder from the sky - sworn to fight and die

We're warriors, warriors of the world "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
drogi Psucho...cos tam widac ze mało wiesz o judoo!to jest naprawde niesamowita sztuka walki :)ktora sprawdza sie w wiekszasci sytuacji....uczy zachowania sie w kazdej nawet najbardziej niegogodnej sytuacji:)poprostu to jest too:)

walka.......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1319 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7129
Psycho nam pokazał jaka skuteczna jest krav maga rozumiem że ten co gryzie jest z krawata i masz soga oczywiście

--CZŁONEK MAFII SFD--
Wiedza jest przekleństwem
Pozdrowienia dla ambitniaków
Champion

human at sight,monster at heart

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przesadzacie z judo 100x lepsze jest bjj bo w przeciwieństwie do judo nadaje się nie tylko na mate ale i na ulice judo może dać podstawy ale samo w sobie wypada raczej kiepsko - takie jest moje zdanie, a jak mówie trenowałem 6 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i kolejny maniak bjj!!! ludzie fajnie ze trenujecie itd ale nie przesadzajmy!!! nio mowia tu ze judo jest tylko dla umiesnionych!!! go*no prawda!!! ja cwicz 7 latek i dopiero tam zaczelem nabierac miesni!!! moj brat ma 14 lat i wazy niecale 50kg ma okolo 165cm moze troche mniej!!! i cio jakos potrafi walczyc a nawet m juz dos spore osiagniecia jak na ten wiek!!! nio nie mam pojecia jak sie bije na ulicy bo ja go jeszcze bronie ale na pewno w kasze nie da sobie dmuchac!!! moj kolega cwiczy krav mage i czasami sie bijemy(sparingi) bardzo czeto pokazuje mu kilka chwytow zwlaszcza w parterze!!! wiec mozna polaczyc je ze soba i to calkiem fejnie wyglada)


dobry beton nie jest zły:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problemy z kopaniem

Następny temat

Co byście zrobili????

WHEY premium