SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JEDNOCZESNIEmeta,tura,wino,oxa + test,deka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
ten temat jest zalozony wlasnie z powodu sajdow na mecie. Przy 10 mg czuje fajne dzialanie, przy wyzszych dawkach odczuwam problemy. W kolejnym mikrocyklu chcialbym cos dorzucic do tej metki ktora fajnie dziala ale nie chce zwiekszac mietka. Czy wrzucenie np 10 mg tury bedzie ok.
Marianzulek przy sumie 90 mg wiekszosci srodkow wyniki watroby mialbys podobne. Laczyles orale w nizszych dawkach czy juz podziekowales. Wyslalem SOG -a

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-05 20:18:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
dokładnie jak Łodzianin, łopatologicznie to tak: 1 jak cie zacznie nap mulic przy takiej ilosci srodkow nie bedziesz nawet wiedział os czego,2 nie bedziesz nawet wiedział ktory srodek jak na Ciebie działa3 wszystko na raz bez poznania jak na Ciebie działa dana subs dla mnie bez sensu,tak od siebie to nw jak przy tak krotkim stosowaniu z watroba ale te 40 mg mozna leciec 8 tyg i zbadaniu tez watroby w połowie zeby zobaczyc jak sobie radzie,ogolnie przed dobrym kombo z orali tez przed bym zbadał,ogoplne tez bym zrobil juz przy okazji

Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2015-02-05 20:27:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
jakie problemy gastryczne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
o moje zdrowie prosze sie nie martwic. W nastepnym mikrocyklu zapodam 10 mg mety i do tego 10 mg tury bo mnie nastraszyliscie :) Doskonale wiem jak dziala metka, teraz zobacze jak zadziala metka z turka. Jesli ktos laczyl orale prosze o wypowiedz, za strachy na lachy dziekuje. Nie kazdy jedzie non stop na cyklu - ja jade, nie kazdy laczy orale - ja polacze i napisze jak bylo. Pytasz jakie mialem problemy na mecie - obnizenie apetytu, jakies tam problemy zoladkowe, ale reaguje na problemy i jezeli pojawiaja sie dolegliwosci obnizam dawke az do ustapienia problemu

Badania robie regularnie, oczywiscie po miesiacu od zakonczenia zabawy na oralach - przed kolejnymi mikrocyklami. Badania watroby bezposrednio po odstawieniu orali jak dla mnie bezsens

Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2015-02-05 20:34:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Za brak apetytu odpowiada zapewne zolc, ktorej nadmiar zapycha zoladek, ja tak mam. Przyklad: zamawiam jedzenie w barze, a jak dostaje to juz nie jestem glodny. Sa na to leki(lacidofil czy jakos tak). U mnie laczyli ture z oxa i chwalili bardzo ale ja nie testowalem.

P.S. Niedzwiedzio... Nie wiem czy ja mam jakies problemy ze zrozumieniem ale totalnie nie potrafie odczytac Twojej wypowiedzi.

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2015-02-05 20:39:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
lacidofil to bakterie sa przeciez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
nie maja nic wspólnego z woreczkiem żółciowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co może być przydatne w takiej sytuacji jak marian napisał?? Ja też tak mam cały czas, jestem głodny, zamówię / zrobię sobie jedzenie, zjem trochę i już jestem pełny i resztę wciskam na chama, nieraz jeden posiłek trwa nawet godzinę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
wyciag z karczocha (cynaryna) przed posiłkiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
na zastoj zółci
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy warto inwestować w omnadren?

Następny temat

4 miesiące masowania i metka na koniec?? prosze o opinie

WHEY premium