SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAK WALCZYC Z KOKSEM?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 23826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie. Oczywiscie w Gdansku tez jest grupa poczatkujaca.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Dzieki bogu bo juz myslalaem ze bede musial ci wazelinowac zeby sie dostac do zaawansowanych /))

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Boruta duzo razy nawalales sie na ulicy????
Dajmy na to dyskoteki, fiknie gosciu ale bedzie mial problem a ja co rzuce nim na ziemie, siade i zaczne okladac??
A jak sie obronic jak bedzie jeszcze kilku i beda chciali mnie kopnac z buta w ryj jak bede siedzial na tym lezacym???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten temat byl juz przerabiany. W archiwach tego forum i starego forum Czarny Pas znajdziesz szczegolowe odpowiedzi na to pytanie.
Czy czesto to nie wiem, troche mi sie zdarzalo. Z kilkoma tez.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jocker - on obraza ciagle twoja dziewczyne, a ty zastanawiasz sie co robic? Człowkieku - jak nie masz pleców to przynajmniej postaw sie i walcz zawzięcie, jak będziesz walczył wystarczająco długo to pewnie się zmęczy i będzie remis. Musisz być twardy, trzymaj dobrze garde i nie wymiękaj. Poczekaj aż się zmęczy and kill him!!! Nawet jak dostaniesz, ale po długiej i zawziętej walce, to wątpie żeby chciało mu się wyskakiwać drugi raz. Musisz zniszczyć go psychicznie. Nawet jak dostaniesz to zaśmiej mu się w twarz. Ja waże tyle co ty - wogóle mam podobne wymiary - i po kilku starciach z koksami doszedłem do wniosku, że wcale nie są tacy groźni. I pamiętaj - garda!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
acid, taki honorowy jestes? to moze bys przynajmniej odpisal na maila, ktory do ciebie napisalem po tym jak przez ciebie stracilem pare zlotych(nie chodzi o ilosc, ale o zasade). kiedys napewno przyjade do tego twojego Elku i chociaz nie jestem koksem to bedziesz musial probowac niszczyc mnie psychicznie.
a, i pamietaj, garda.

McLogan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesu co za ludzie Boruta uszanuj moj post.


Z tego co sie orientuje forum odwiedza 600 osob.

A ile mamy ludzi w Polsce ktorzy cos trenuja 600x80

Moze przemyslelibyscie sami bez niczyjej ingrencji co chcecie trenowac a nie sugerowali sie tym co ktos osiagnal. Kazda sztuka walki ma cos w sobie i napewno znalazlby sie niejeden ktory by zaprzeczyl i powiedzial STOP.

Niejeden trenujacy np judo, czy nie wiem Combat z ktorym kolega mialby problem.

To ze bedziesz trenowal bjj myslisz ze ci cos da???

a wlasnie ze nie, tylko nieliczni cos w zyciu osiagna .



"Dwie dekady plus siedem trwa wielkie imperium,
Głód, zaraza, krew i łzy - wojna. Wielu krzyczy, wszyscy są gnębieni w niespokojnym świecie. Az wreszcie nadejdzie zemsta!!!" Nie proboj rozumiec mych slow gestow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O co Ci, Renegatt chodzi???


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Że nie ważne czy i co będziesz trenował to dostaniesz w******l...

Ja się oczywiście z tym niezgodzę :).

Olek, [email protected]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WZMACNIANIE KOSCI NA DLONIACH!!!!

Następny temat

trening kickbox+kyokushin?

WHEY premium