SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JAKA KREATYNA ? help ;)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6190

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Glukoza transportuje kreatynę dzięki czemu lepiej się wchłania.
Bez glukozy wyniki twoje będą mniejsze niż z glukozą, więc lepiej sie zaopatrz. Gainer jest jak najbardziej wskazany aby zwiększała Ci się twoja masa.w połączeniu węgiel+gainer przybędzie więcej kilo niż po samej kretce

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czarnuchok nie do konca tak jest, glukoza bezposrednio nie transportuje kreatyny. dzieki przyjmowaniu porcji kreatyny z glukoza (ok 30g) , glukoza podnosi poziom insuliny, a insulina transportuje kreatyne do miesni. przyjmowanie kredki z glukoza daje sporo lepsze efekty, a glukoze dostanisz w kazdym hipermarkecie, ok 2.5zl za 200g (delecta). pozdro

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
No geniusz dobrze mnie poprawiłeś. akuirat tak w skrócvie napisałem.
a teraz moja kolej żeby Ciebie poprawić bo 30 gram glukozy to za mało żeby podnieśc poziom insuliny na maxa. Otóż 30 gram poleca sie przyjmować dla osób ktore mają problemy z tyciem (ja tak miałem) a ci którzy nie muszą się przejmowac takimi problemami mogą brać dawkę która mxymalnie podnosi poziom insuliny, czyli 60-70 gram glukozy.

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ooo to dzieki stary :) niewiedzialem, ja dotychczas do porcji krea dawalem ok30g. od jutra sypne wiecej, niemam problemow z tyciem :) ile paczek glukozy jesz w czasie cyklu kreatyny 500g ? ja teraz jestem w polowie i zjadlem juz 4 i pol czyli 900g glukozy.

made in Poland
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
oczywiście łap soga
ja mam 300 gram CreaPure mono Olimpa.Mam problemy z tyciem. Jak narazie poszlo 300 gram glukozy farmaceutycznej i 600 gram spożywczej

Jeżeli straciłeś już w wiarę w wszystko - żyj dla siłowni i swoich mięśni

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thx. Ale slyszalem ze po glukozie przybywa tkanka tluszczowa oprocz masy miesniowej. A na tym raczej mi nie zalezy zeby miec kark jak koks hehe .

"Każdy rozstęp oznacza postęp ...:)"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ja mam takie pytanko: szukam tej całej Waszej glukozy i nie moge jej znaleźć :( co dokładnie pisze na opakowaniu? jak wygląda? (wiem ze to głupie pytanie ale bez smiechu:)

MALTHAI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 925 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28725
Malhtai - glukoze najlatwiej znalesc w supermarkecie. Mozesz tez poszukac w sklepach spozywczych a jak nie znajdziesz to pozostaje tylko apteka (niestety tamta drogo wychodzi). Najekonomiczniej wychodzi Delecty. Jak dobrze pamietam to opakowanie ma niebieski kolor z czerwonym napisem Delecta i jest tam chyba pszczolka.

darkthorn

Układasz dietę? Sprawdź DARMOWY program Dziennik Posiłków:
http://www.dziennikposilkow.pl -
http://www.dieta4u.com.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Thanx Darkthorn! masz soga, ide zaraz do sklepu

MALTHAI
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zeby bylo dokladniej :) w hipermarkecie szukaj w słodyczach lub w produktach dietetycznych. najlepiej spytaj kogos z obslugi, szlaja sie ich pelno po hipermarketach. opakowanie jest niebieskie, pisze duzymi literami GLUKOZA, nad napisem lata pszczółka :) pod napisem jest łyzeczka i pomaranczowy kubeczek :) u mnie kosztuje 2.49zl za 200g . aaa i tak jak napisal darkthorn tą glukoze produkuje DELECTA. pozdro

made in Poland
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy zazywac baiłko?

Następny temat

tłuszcz na brzuchu

WHEY premium