SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JACK3D po kretce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3488

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

.

Wiek

17+

Waga / wzrost

175

Staż treningowy

rok 3 miesiace

Cel cyklu

Dobre pobudzenie przed treningiem

Stosowane już wcześniej suplementy

Cm3 aktualnie koncze

Stosowane wcześniej spalacze

---

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

aktualnie jestem jeszcze 2tyg na cyklu

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

b:2.5 ww:5.5 t:1

Przewidziane finanse na cykl

nie istotne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
póki co pobudził mnie najmocniej - wieczorny trening i problemy ze snem do 2 rano:) - ale jak mówię na co dzień kawy nie piję - nie wiem jak działa na kawoszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
to ja kawke pijam codziennie po poludniu dla smaku z 2 lyzeczek :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
zawsze tak słabo działała na Ciebie?
jezeli nie a tolerancja wzrosła z czasem to wtedy czas przerwe zrobic od stymulantow a nie ładowac mocniejsze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
No wlasnie wincoln... tolerancja na kawe zawsze u mnie była taka sama, kawa z 2 i pol lyzeczki przd treningiem pobudzała mnie coś bo jak poszedlem bez kawy trening byl nieco slabszy,

na poczatku przesadziem :P przd treningiem laduje 3 lyzeczki z gorka fusiastej kawy i taka kawa pobudza jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
to nie jest jeszcze tak najgorzej
zrobił bym przerwe od kofeiny chociaz na tydzien, dwa i wtedy dopiero testował jakas przed treningowke, ale bez 1.3

typu np.
shotgun
no
xplode
shock
napalm w shotach


Zmieniony przez - wincol w dniu 2012-03-15 20:05:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wincol co do 1.3 juz mi uswiadomiles by nie zakupywać, chociaż JAKBYM już miał ją kupić to bym stosował np raz w tygodniu gdzie bylbym bardzo osłabiony czy zmęczony lub gdyby trening wypadał rano...

I jest jeszcz jeden problem, po powrocie ze szkoły, około 14/15, trening wypada mi o 16 i wtedy juz jestem na silowni, po powrocie ze szkoly czuje się zmeczony, tzn nie mam siły na nic wiec nie wiem jak to bedzie bez kawki przed :P

ps. chociaż dziś wyjątkowo obudziłem sie wyspany śpiąc zaledwie 7h... i caly dzien dosc energi :P
ps2. tak wg SOG za wypowiedzi! dzięki!

Zmieniony przez - Hekade w dniu 2012-03-15 20:10:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402357
jezeli czas na to pozwala to krotka drzemka po szkole a przed treningiem 20-30 minut i powinno pomóc,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Nie przesadzaj. Szkoła to najdłuższe wakacje w życiu, chłopaki na budowach po 12h naginają i dają radę jeszcze trening zrobić.

Miesiąc zero stymulantów, pierwszy tydzień przebolejesz później będzie tylko lepiej, za miesiąc choćby wspomniany w temacie s.a.w i będzie działać jak należy.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2012-03-15 20:14:53

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
wincol czas nie zbyt jest przed treningiem bo przewaznie to zagioniony wtedy jestem i na busa ledwo dobiegaM :P

Amentoris
Nie przesadzaj. Szkoła to najdłuższe wakacje w życiu, chłopaki na budowach po 12h naginają i dają radę jeszcze trening zrobić.

Miesiąc zero stymulantów, pierwszy tydzień przebolejesz później będzie tylko lepiej, za miesiąc choćby wspomniany w temacie s.a.w i będzie działać jak należy.

Zmieniony przez - Amentoris w dniu 2012-03-15 20:14:53


Amentoris ja jeszcze zadnego stymulantu nie mialem w swojej karierze, dopiero planowalem nad zakupem czegoś fajnego w przystępnej cenie, i chyba bym wybrał no xplode, troche droższe o te 25zł ale o wiele lepsze opinie o nim slyzsalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
wracasz ze szkoly o 15 o 16 masz trening - a posilek przedtreningowy jakiś szamasz? czy idziesz na spontana?:) może problemem jest brak posilku albo jego proporcja?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metadrol

Następny temat

Impreza w 6 tygodniu na MONO.

WHEY premium