SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

JACK3D po kretce

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3487

Formularz - Proszę o pomoc

Obowiązkowa fotografia sylwetki (przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

.

Wiek

17+

Waga / wzrost

175

Staż treningowy

rok 3 miesiace

Cel cyklu

Dobre pobudzenie przed treningiem

Stosowane już wcześniej suplementy

Cm3 aktualnie koncze

Stosowane wcześniej spalacze

---

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

aktualnie jestem jeszcze 2tyg na cyklu

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

b:2.5 ww:5.5 t:1

Przewidziane finanse na cykl

nie istotne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Mocna kawa to w Twoim przypadku stymulant, zwłaszcza jeżeli spożywasz ją codziennie od dłuższego czasu.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
diete mam dopiętą na ostatni guzik
przed treningiem jem 100g ryzu 100g piersi z kuraka, czasami zdarzy sie troche wiecej ryzu czy kuraka, nigdy mniej,
trening zaczynam na godzine po posiłku lub półtora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Amentoris
Mocna kawa to w Twoim przypadku stymulant, zwłaszcza jeżeli spożywasz ją codziennie od dłuższego czasu.


to polecasz przestanie jej stosowanie CALKOWCIIE na miesiac ? czy tydzien? bo nie zczaiłęm ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Miesiąc bez kawy itp

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ok! od dziś robie sobie miesiąc bez kawy, calkowicie ją wyłączam z treningów,
heh, teraz trening to chyba bedzie na 70% mozliwosci ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 173464
Najgorszy będzie pierwszy tydzień, w drugim o.k a w trzecim dojdziesz do wniosku że nie potrzebujesz jej do codziennej egzystencji

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21057
wysypiaj się, trzymaj michę a dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Amentoris
Najgorszy będzie pierwszy tydzień, w drugim o.k a w trzecim dojdziesz do wniosku że nie potrzebujesz jej do codziennej egzystencji


No cóż, zobaczymy jak to będzie :P trzymam Cię za słowo :) a z czymś mocniejszym, mam na mysli no xplode kiedy byłby dobry czas? tak za 4 miesiace? na wakacyjny cykl zarzucić? gdzie treningi będą rano, koło 10-11 ?

Co do michy, zawsze ja trzymam, czasami rzygam juz jajkami i platkami owsianymi na sniadanie ale jakbym zjadł cos innego potem mialbym wyrzuty ze źle zrobilem :P (mam na mysli jakis zwykly chleb razowy itp)....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zajrzyj do kuchni sfd
tam znajdziesz ciekawe alternatywy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Jutro zerknę bo dziś już nie bardzo mam czas, odpisuje tylko w tym temacie a takto zajmuję się czym innym :P ale dzięki ze mi o tym przypomniałeś ! :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metadrol

Następny temat

Impreza w 6 tygodniu na MONO.

WHEY premium