SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Irlandia-Dublin prosze o pomoc

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3790

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
ja akurat jade do dublina wiec tam bede mieszkal tylko ze z jezykiem angielskim mam problem a jak irlandczycy zwracaja duza uwage na to ze jest ktos nowy na silowni i ile mniej wiecej kosztuje karnet miesieczny nie wiem co móglby sie spytac mzoe ty masz jakies uwagi np na co uwarzc

Jay

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w zasadzie nie zwracaja uwagi, tutaj na siłowniach jakos tak "leci" ine ma hardcoru, jak soie robisz serie 150kg w martwym to kazdy nie moze uwierzyc takie lamerstwo ze wiesz...nawet w tych duzych, malo ludzi ktorzy cwicza na serio patrzac na definicje,gestosc itp, malo wiedzy i wogole dno, w zasadzie nie ma na co zwracac uwagi, siłka to wydatek 45-60 euro namiecha, lepiej kupic karnet na 3 miechy to jesztes 20-30 euro do przodu ogolnie lajt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8150
a w jakiej dzielnicy bedziesz mieszkal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
kult wielkie dzieki a moze wiesz gdzie najlepiej isc szukac pracy tam w dublinie oczywiscie znajomi szukaja tam pracy jakies 1,5 roku temu robilem martwy to w ostatniej seri bylo 165kg ale teraz juz nie cwicze martwego i wcale tak duzo nie waze zaledwie 88 kg moze 90

niestesty nie wiem w jakiej dzielnicy bede mieszkal
ale caly czasz siedza mi w glowie te koksy da sie zalatwic jak na silownie chodza tam tacy ludzie

Jay

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
kult tu masz cos ciekawego napewno sie posmiejesz https://www.sfd.pl/temat290296/ 

Jay

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8150
najpierw znajdz robote , potem przeprowadz sie blisko pracy a na koniec znajdz silke blisko mieszkania... a ty zaczynasz od silki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
uzaleznienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koks napewno dostaniesz wszedzie a jakie formy itp to nie wiem bo ja nie biore, niby wiekszy probem bylo na zalatwienie ph a ednak dostałem i czasami kupuje, z koksem tez pewnie nie bedzie trudnu, szuka przez urzad pracyFAS, kupuj lokalna gazete ale bez ang bedzie ciezo...zacisnij zeby i dasz rade, nie przeraz sie kasa bo tylko 7.65 euro dostanieszna poczatek, duza konkrencja, ja kiedys robiłęm w supermacku taki jak mcdonald tyle co tam kurczakow w***ałem to moje po i przed treningiem fajnie szło:) teraz jak widze kurczaka to mnie....ahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
ja jestem uzalezniony od silowni

Jay

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 577
moze ktos ma jeszcze jakies wazne informacje

Jay

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przerwa miesięczna a koksy?

Następny temat

Super Test!

WHEY premium