SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inwestycja w silownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13003

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
mi to w sumie wisi . Rob jak chcesz, wazne zeby Tobie bylo wygodnie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Greku spojz na to inaczej wieczorem posciele sobie laweczke, przytule sztange a pod glowe zamiast poduszki podloze sobie hantelka
No nie ze nastrojowo?

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 172 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10180
dasz rade ;] sam mam małą piwnice ale jestem na swoim zaczynałem od sztangi 160 cm - 25 kg samorobki którą dostałem od wujka i tak dokupywałem co troche obecnie jak liczyłem wywaliłem 2,5-3 tys zł i to jeszcze nie koniec :) także na bank Ci się uda

Trener personalny oraz instruktor fitenss w https://www.akademiapolska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Jako ze kilka osob pyta sie mnie na pm jak idzie remont to juz pisze.
Dobra wiadomosc w ten wekend zaczynam remont, panele sa, tapeta jest, narzedzia sa, lozko jest, pomysl jest.

PRzypuszczam ze w pon powinienem skonczyc, nie bedzie na bogato bo wiecie to nie ten program z polsatu gdzie sie spelnia architekturalne marzenia, ale napewno bedzie tu inaczej - pusciej

no nic pozdrawiam i dziekuje za pozytywne komenatarze i sledzenie watku.

edit: a moze ktos ma jeszcze jakas osania porade dot remontu? bo w pon bd juz po ptakach

Zadnych porad?...

Zmieniony przez - seba_kzn w dniu 2006-11-06 10:35:39

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645
Sory że sie tak wrywam.Jeśli chodzi o siłownie to spokojnie powino ci się udać miałem ten sam problem chodziłem do klubu i płaciłem z miesiąca na miesiąć, w pewnym momencie klub został zlikwidowany(handel sterydami) a ja nie miałem gdzie ćwiczyć postanowiłem zrobić siłownie uzbierałem kase 15tyś zł i ruszyłem noi powstała siłownia. Obecnie chodzi na nią 10 osób a funkcjonuje od października myśle że za kwote 3 tyś zł powiieneś sobie spokojnie zrobić siłownie pod siebie ja tylko będe miał fotki to wrzuce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645


1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645


2 Jeśli poczebował byś plany ławek albo wyciągu to wal do mnie jeśli masz dostęp do spawarki i umiesz dobrze spawać to napewno ci sie uda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645


3 Sory za jakoś zdjęć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645


4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4645


5 siłownia powstała w ciągu 3 miesięcy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jesć przed i po treningu!

Następny temat

Boks a Siłownia

WHEY premium