SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inwestycja w silownie

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13004

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
jestem ciekaw jak Ty to zrobisz. Powodzenia.

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
Ronnie19- tez moglem wybrac takie rozwiazanie- rozumiem bol

kondziu_xD- wlasnie troche sie obawiam bo najwezszy nie ejstem a futryna standardowa...dlatego sie pytalem

greku_806- jak ja to zrobie to nawet ja sam nie wiem, dzieki

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
str.1
BPL-G- osiedlowke i ekipe osiedlowa przerabialem w wieku 13-14 lat;) teraz leci mi 20 wiec pora ma cos nowego.

Siłownia w pokoju, to jest właśnie w sam raz dla 14-latka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tomot- ja wiem jednak jak mowilem to tylko na rok pozniej strych. Heh rozumiem ze chodzi ci pewnie ze im wiecej sie cwiczy to tym bardziej powinno sie wychodzic "do ludzi" do klubow by poznac innych techniki ale uwierz ze mam juz tego dosyc.
Pozatym krzych666 z dzialu trening [moderator] rowniez cwiczy w pokoju/domu a juz nie ma 20 lat czy nawet 35;)

Ale rozumiem twoje obawy tez mialem takie wahania na poczatku.

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
To, że ktoś ma siłownię w domu (czytaj: wydzielone pomieszczenie, przeznaczone tylko do tego celu) to rozumiem i popieram w 100% ze względu na wiele zalet. Ale 'siłownia' w pokoju - przeraża mnie to.

Wstydziłbym się zaprosić kogokolwiek do pokoju gdyby obok ławy był stojak do przysiadów, w kącie stałyby oparte gryfy a pod oknem porozkładane talerze.

Pokój ma z natury rzeczy inne przeznaczenie. Choć sam ćwiczę, to jakbym u któregoś z moich znajomych zobaczył 'siłownię' w pokoju, to pomyślałbym, że gość ma troche nierówno pod sufitem.

Zaprosiłbyś ciotkę w niedziele i kazałbyś jej siedzieć na ławce, bo na drugie krzesło nie ma miejsca?
Czy może sprawdziłbyś się z nią w przysiadach?
---

Takie może durne przykłady, ale nic ambitniejszego nie przychodzi mi do głowy.
Przemyślałeś już wszystkie inne wyjścia z kłopotu? Mniej zapchana siłownia, bliżej Twojego domu; trening w pobliskiej piwnicy z kolegami; ew.inne lokum w domu ale specjalnie wyznaczone do treningu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 59538
fakt, Tomot ma troche racji. Zaprosisz znajomych do pokoju i nie bedzie gdzie siedziec, zwlaszcza ze pokuj jest maly. Aaaaaleeeee, lepsze to niz nic

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 84035
Greku piszesz, że lepsze to niż nic, ale On ma gdzie trenować (na profesjonalnej siłowni, jak dobrze wyczytałem).

Ja bym czekał aż będzie lepsze miejsce na trening niż pokój i wtedy się przenosił. Ale ok, już nie nudze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1718
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8553
dla chcącego...wierze ze sie uda...czekam na foty po remoncie...pozdrawiam....:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 7991 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22233
tomot&greku_806- w sumie racja tylko ze ja jestem a spoleczny z kumplami nigdy nie spotykam sie w domu, rodziny nie wpuszczam [oprucz matki/ojca czasem] a generalnie dom slyzy mi za rodzaju hotel wychodze jem myje sie czytam sfd znow wychodze wiec takie rzeczy jak meble sa mi zbedne i jakos nie ma zmartwienia "co bedzie gdy ktos przyjdzie" nikt nie przyjdzie chyba ze kolega treniowac.
Pozatym ta sytuacja tylko do nastepnego lata wtedy wyprowadzam zdobyte przyzady do 2 domu a tu robie "normalny pokoj"
Przynajmniej ja to tak widze a nie przesadzajmy z tymi wielkosciami sztange w dzien mozna postawic do rogu w lawke obok sciany i juz jest wieksza czesc pookoju wolna tylko ze pusta tu nie bedzie burdlu- jak to moj kolega powiedzial

[*]Sw. Spam poscie z treningu bedziesz w naszych sercach na zawsze. Pomscimy Cie, smierc Twojemu oprawcy...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co jesć przed i po treningu!

Następny temat

Boks a Siłownia

WHEY premium