SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Interpretacja wyników

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Wit.D 32,7
30-50 jest stężenie optymalne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
Stary36
Wit.D 32,7
30-50 jest stężenie optymalne


Ta norma jest zaniżona. Według najnowszych danych najlepszy wymagany poziom to minimum 50-60. Do około 100 jest bezpiecznie. Niektóre laby już mają takie widełki. Suplementuj D3K2, przyjmuj je wraz z posiłkiem tłuszczowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Przecież na moich badaniach pisze tak jak napisałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
Spoko jeśli tak uważasz to nie rób nic w takim razie.


Zmieniony przez - zimowy w dniu 2021-11-08 09:32:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Nie no nie czepiam się, i tak na zimę suplementuję D3
Właśnie zrobiłem usg jamy brzusznej. Lekarz przed badaniami pytał w jakim celu je robię,oczywiście wszystko mu powiedziałem. Po badaniu stwierdził że wszystko jest dobrze i że tutaj nie znajdę przyczyny mojego problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Ogólnie to chciałem pisać, że stawiam, że te wszystkie badania, na które wysłał Cie endo wyjdą zapewne okej. Nie znam Twojego stanu zdrowia i strzelam w ciemno po prostu, ale skoro Cie wysłał, to badaj. Ja z mojego doświadczenia endokrynologów w zakresie leczenia andrologicznego nie mam zaufania - spotkałem się z fuszerką. Może u Ciebie będzie inaczej, lepiej, oby. Co do d3+k2 tanio wychodzi z SFD w dawce 4000 IU.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Zeszło cześć dzisiejszych badań. Czyżby insulina była problemem, trochę jej mało.
Paarej a ty co byś zrobił jakbyś był na moim miejscu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Wstawiam wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 586 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 11581
Insulina wyszla bardzo dobrze, nie szukaj tu problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 38 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 367
Spoko,myślałem że za niska
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Działanie arimidexu

Następny temat

CLENBUTEROL + T3

WHEY premium