SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Inhibit E

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7060

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Nie pamietam - na prawde. Musicie poszukac. pelno tego towaru w sieci jest.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 260190
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Ta to ten.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Obecnie wale atd (skladnik inhibita) jako AI na cyklu omki i dianabolu. Zero opuchlizny, zero gino do ktorego mam cholerna tendencje a sila idzie jak burza. Biore tylko 25mg na noc aby calkiem nie zabic estro i jest git. Tym samym plus najprawdopodobniej B-Androstenetriol'em bede jechal jako pct/mostek :)

Ogolnie radze poczytac o ATD o ktorej czesto trabilem bo to ciekawa substancja i do tego przebadana klinicznie:)

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1680 Napisanych postów 3707 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39247
Ja teraz chyba zaczne brac e2d. I tak nie jestem na cyklu wiec chyba nie ma potrzeby takiego zbijania estro. Poza tym brak wody strasznie mnie "splaszczyl". Klata i lapa wygladaja slabo teraz, jakby powietrze z nich uszlo

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
zaprawde powiadam wam ze estrogen musi byc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699737
j.w
próbowałem już robić cykle na Arimidexie i na dłuższą metę okazały się nie wypałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Kwestia dawki AI imho

Jak dla mnie niebo a ziemia nie czuje sie przynajmniej jak chodzaca reklama michellina ehehe. Caly dzien jestem na nogach (taka praca) i zero popuchnietych piszelowych itp

jak mawial Jurij Łowies - Róbta co chceta :)
A ja dodaje ze najlepiej experymentowac na wlasnym organizmie bo co jednemu pasuje drugiemu nie przypasi :)

Zmieniony przez - Roid_rage w dniu 2009-06-18 23:34:14

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2954
pobawie sie w archeologa, mam pytanie co do tego srodka i generalnie antyestrogenow

schodze z 10-tyg cyklu, jestem tydzien po ostatnim strzale mixa i niedlugo zaczynam z hcg, pozniej clomid, do tego poleci kreatyna, no i myslalem o tym czy nie dorzucic inhibit e do tego.
konkretnie, chodzi mi o to, czy nie wyssie on ze mnie wiekszej ilosci wody, niz bez niego. generalnie jestem ekto i chociaz po wadze i obwodach widze ze musialo mnie podlac woda, to zylka jest, takze nie zalezy mi na zbijaniu fatu.

wiec jak to jest? inhibit poprawi mi definicje, ale moze poleciec jeszcze wiecej z obwodow niz bez niego, czy jednak zminimalizuje spadki? pytam praktykow, nie teoretykow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2954
podbijam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Clenbuterol czy xtreme stack z efką

Następny temat

Zwiększenie tygodniowego stężenia - testosteron prolongatum

WHEY premium