SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość nasienia

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 548

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
WIEK:31
2. WAGA:99
3. WZROST:191
4. WYMIARY:
Nie mierze
5. STAŻ NA SIŁOWNI: regularnie 3 lata
6. DIETA
Jest w profilu
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 tylko enan
8. TRENING: 4xfbw 4xcardio
9. CEL CYKLU: nie ma celu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:3 lata
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): pol na pol
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: nie sprawdzam sie


Witam ,

Ostatnimi czasy zaniepokojony jestem ilością nasienia na cyklu.. kiedyś jak brałem sam enan i cyklicznie hcg to plułem jeszcze więcej niż na offie. Teraz podaję hcg 2x500ui ew wraz z strzałalami enana. Zauważyłem że od jakiegoś czasu mało pluje. Robiłem nawet maly test wstrzymując się na prawie całe pełne 4 dni i też nie było szału jakiegoś.

Mam dwie teorie, pierwsza to ze źródło z którego mam pregnyl tym razem dostałem walka i nie siedzi tam tyle ile powinno , bądź teoria druga ze organizm się przyzwyczaił do hcg i może to powód tego problemu.
Jeśli chodzi o pregnyl to też nie mam problemu z "schowanymi"kulkami wiszą jak należy gdzie zanim zaczalem podawać hcg upłynęło parę tygodni zanim złapałem bloka i widoczna była atrofia.

Jak podejść do kwestii?
Jakieś tabletki ziołowe?
Przerwa od hcg ?
Spotkał się ktoś z takim problemem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Nie ma tabletek ziołowych. Trzeba by cykl Rocco zarzucić żeby strzelać jak z karabina
2

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
Jakie masz hcg???

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
@lodzianin1 mam pregnyl ale bankowo jest wyebka i nie siedzi co ma siedzieć ewentualnie tyle ile ma być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
No to sprawa jasna
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33122 Napisanych postów 23190 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278111
Ja nasienia mam jak to by powiedzieć ( tyle co kot napłakał ) , wielokrotnie miałem dawniej sytuację że bardziej jakiś żel leciał niż nasienie typowe a od dłuższego czasu to z ilością bardzo krucho ;) . Hcg leci 2x500 week ( pewne źródło ). Tyle że współżyje codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 483
Jedynie co widzę że ma się dobrze to fakt niewidocznej atrofii bo wiszą jak mają wisieć :)
Mam w zapasie jedno z luna pharm i zobaczę jak będzie się to miało po tygodniu przy nowym hcg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile hcg na mocno zbite estro

Następny temat

Pierwszy sarm

WHEY premium