SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Sa a jakość nasienia ( winstrol, oxa)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Witam Was. Czy są środki które można brać nie martwiąc się o jakość nasienia a konkretnie plemników. Wiadomo ze środki takie jak testosteron, nandrolon, metadentrostelon itp blokują co rownież przekłada się na ilośc i jakość plemników.
Generalnie rzecz biorąc czy osoba która stara się o potomka, może stosować takie środki jak winstrol, oxandrołone itp bądź inne czy lepiej całkowicie odstawić? Proszę o odpowiedz osoby które maja na ten temat wiedzę. Pytalem lekarzy POZ ale jak to oni twierdza ze kreatyna to doping a po metce mi włosy na plecach wyrosną dałem sobie spokój.

jak boli to rosnie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 303 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 28140
Nie jeden z tad na grubej bombie splodzil potomka wiec nawet mniejsza ilosc plemnikow i o obnizonej ruchliwosci moze zrobic swoje:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
A nie można najpierw spłodzić a potem brać? Jakoś nie mogę tego zrozumieć. Na grubych bombach niektórzy mają dzieci takze na winie czy oxa jest szansa zapłodnienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
krystian 27
Nie jeden z tad na grubej bombie splodzil potomka wiec nawet mniejsza ilosc plemnikow i o obnizonej ruchliwosci moze zrobic swoje:)


jw

Do autora: wypelnij profil (wiek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 410 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7547
Liczyłem na konstruktywniejsze odpowiedzi, merytoryczne jeśli ktoś temat zna a nie na zasadzie bier inni na bombie są i poupadali... Tyle to ja tez wiem i widzę. Ale jak to z punktu medycznego wyglada.

Ps. Nie wiem jak wypełnić ankietę trochę latek mnie już tu nie było...

jak boli to rosnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Z oczywistych powodow nie ma i nie bedzie takich badan, wiec jestes skazany na informacje praktyczne.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak to kontynuować ? pierwszy cykl.

Następny temat

Badania słabe libido

WHEY premium