SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilium Stanabolic Australia, Troy Laboratories PTY Ltd 50mg/1ml 20ml

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 267 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3406
SHOGUN balcan wino inj bardzo dobre.

Amicum Proba, Probatum Ama.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
shogun susta kosztuje parenascie polskich groszy w pakistanie i jest to kolonia brytyjska byla wiec przez uk ni problem to samo z indie ale australia ma najbardziej rygorystyczne sluzby na swiecie i wszystko tepia co wchodzi i wychodzi nielegalnie wiec dostac z tamtad to nie lada wyczyn zambona macie to nie wiem co kombinujecie

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
B-50
shogun susta kosztuje parenascie polskich groszy w pakistanie i jest to kolonia brytyjska byla wiec przez uk ni problem to samo z indie ale australia ma najbardziej rygorystyczne sluzby na swiecie i wszystko tepia co wchodzi i wychodzi nielegalnie wiec dostac z tamtad to nie lada wyczyn zambona macie to nie wiem co kombinujecie

No racja z tym,że to leci z CHILE czyli przez Brazylie na statek i jest w Hiszpani.W Boliwi to wino kosztuje 5 dolarów.Ale ja tego nie przywoziłem i nikt z moich znajomych tego nie bił.Ta osoba,która to ma tez tego nie bila tylko zna opinie niby bardzo dobre.Ale ja nie bede królikiem doświadczalnym pyerdole.Wygląda naprawde weterynaryjnie,ale..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
B-50, pisałeś w innym poście o metylofenidacie z Pakistanu, mógłbyś mi polecić jakieś wiarygodne źródło?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
w jakim poscie ? chyba mnie pomyliles z kims

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 929 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10694
Ale dzięki wszystkim za pomoc.Sogi powbijałem,ale nie wiem czy weszły.Pozdrawiam.

Zmieniony przez - SHOGUN w dniu 2011-12-20 15:29:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 5394 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70736
mieszałeś to wino z czymś w jedenj pompce?
miałeś pecha bo ludzie biją wina underowe,a winko ip siepało elegancko i do teraz są ludzie co innych nie chcą słyszeć,to samo ten ilium w czerwonym designie.Jest klient i klient,niektóre rzuty rozchodzą się po towarzystwie,reszta dla plebsu.Akurat w twoim przypadku nie dziwie się że jakieś bolki ci po strzale wyskoczyły.

wydymac caly swiat

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cypio Rotex Laboratories

Następny temat

Plywajace Paprochy w Propie Unigena

WHEY premium