SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile trwa efekt bioenergoterapii?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
Staram, się pomóc dziewczynie z innego forum, oto jej post ,może coś jej doradzicie bo jest na wykończeniu?
"mam 27 lat, od wielu lat miałam wciąż stan podgoraczkowy codziennie, ok 37-37,4, w nocy temp. spadala do 36,6,,wkoncu poszłam do bioenergoterapeuty zeby mi obniżył temperaturę, i , i on coś tam wyczarował, że po wizycie od 2 miesiecy już, mam suchą skóre,mało sie poce,straciłam całkowicie smak potraw i apetyt i węch,mam wciaz sucho w nosie i ustach, ugolnie wysuszone sluzowki,mam klopoty z trawieniem,a temperatura byla obnizona tylko przez pierwsze 2 tygodnie, do 36,2 a potem wrocila do 37,2,a te pozostale objawy sa nadal, co robic, niestety nie mam juz kontaktu z tamtym bioenergoterapeotom, czy to zbieg okolicznosci moze ,o co chodzi? czy samo wroci do normy z czasem? czy efekt jest stały bioenergoterapii?"
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
myślę, że taka pomoc bioenergoterapeuty to nie jest efekt placebo, weźmy na przykład uzdrowiciela Zbigniewa Jana Popko - no gdyby takie spotkania w Warszawie albo w Rusinowicach nic nie dawały, to przecież takich spotkań by nie było, najlepiej więc przekonać się samemu o tym, czy taka pomoc coś daje, czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Odnośnie pytania nie wiem. Ciekawi Mnie co n/t mówili lekarze?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Kiedyś czytałem o tym całą serie artykułów i jest już ktoś przeszedł serie zabiegów i mu to pomogło to raczej na stałe(prócz najcięższych przypadków).Ale to już jest temat na osobny artykuł.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 248
a czy możliwa jest bioenergorapia przez telefon ,jakoś z wodą, pytam poważnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Masz na myśli np. praktyki P.Zbyszka?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Heheheh...nie no,czytałem o działaniu na odległość,ale to trzeba dotrzeć do odpowiedniego człowieka.Cech bioenergoterapeutów powinien być tu pomocny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dla Mnie jest to śmieszne. Nie żebym negował czy wyśmiewał się z tego typy praktyk bądź osób zajmujących się tym czy korzystających z ich usług, ale po prostu w to nie wierzę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
W sumie nikt nigdy na poważnie się tym nie zajął,więc nie wiadomo jak to naprawdę jest.
Z drugiej strony każdy liczący się bioenergoterapeuta jest zrzeszony w cechu
i ma tytuł zawodowy mistrza bioenergoterapeuty.I jest to w sumie prawnie uznany zawód.
Krzykacz a za co sog? Pozatym czy istnieje tutaj taki zwyczaj jak odbijanie sogów,tak jak na inso ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ponieważ podsunąłeś mi pomysł poczytania n/t. Nawet wszedłem na stronkę w/w przeze Mnie pana. Mimo tego nadal Mnie to nie przekonują takie praktyki.

A co do sog'ów - daje sie je za wartościową odpowiedź / materiał / pomysł itp... A oddawanie jest już w gestii drugiej strony.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 16 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 90
możesz podać adres tej strony?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wysłałem Ci na maila.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zab - usuwanie

Następny temat

czy na obolałe kości mozna przykładac lód?

WHEY premium