SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I jak wam sie podoba moja kochana kolezaneczka?

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 34404

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 236 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3634
Spice z tego co mowisz to musialbym wybierac tylko brzydkie dziewczyny ktorymi nie zainteresowalby sie zaden facet . To dol . A zeby sie ustrzec takich sytuacji nie chodzi sie w miejsca gdzie jest sie narazonym na atak (np. dyskoteki) a nie wierze ze idac przez ulice zaczepi cie jakis koles i bedzie chcial ci odbic panienke (przynajmniej nie ma tego w jeleniej ).

A co do Pauliny to Jej byli tylko dobrze o niej swiadcza bo szuka kogos kto potrafi jej zaimponowac czyms innym niz tylko pieniedzmi i klata. TAK TRZYMAC

To ze nie mam dresu jest powodem wielkiego stresu mojego superego ale tez mojego id. Pod blokiem moim kazden jeden sie stroi w pieknym stroju wymontowuje radia ...

UWAGA !!! Bo ida jak wiesc niesie mlodziency z paskami na dresie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no no śliczna jest nie jesli ma fajny charakter to pozazdroscic kolezanki i w sumie chcialbym miec taka dziewczyne jak ona

tuning, dziewczyny i silownia to moje życie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
brutus - z tym wyzszym poziomem to sa swiete slowa ... szkoda tylko, ze zrozumialem to gdy juz bylo za pozno ... a tak fogle to uwazam, ze powinienes wydac jakis poradnik traktujacy o tym temacie ...

IzNoGooD - nie mowie zeby wybierac tylko brzydkie kobiety ... sek w tym, ze z tego co tu nam zostalo pokazane mozemy wywnioskowac, ze ta osobka lubi zyc "w swietle reflektorow" - a to + nietuzinkowa uroda jest bardzo niebezpieczna mieszanka. Zastanawiajace jest tez to Twoje stwierdzenie o "ustrzeganiu sie takich sytuacji", przeciez nie bedziesz przez cale zycie trzymal dziewczyny "pod kloszem" ... co w sytuacji gdy podejmie prace zawodowa (w tym wypadku moga to byc roznego rodzaju pokazy) ? Czy zawsze bedziesz mial czas by towarzyszyc swojej ukochanej ?

A juz zupelnie rozwalilo mnie stwierdzenie, ze "Jej byli tylko dobrze o niej swiadcza" ... Skad wiesz jacy oni byli ? Skad wiesz ilu ich bylo ? Czy im wiecej ich bylo tym lepiej ? Skad mozesz wiedziec jakiego chlopaka ta dziewczyna szuka ? Przeciez nie wiemy o Niej (o jej upodobaniach, zainteresowaniach, charakterze etc.) praktycznie nic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
spice rownie dobrze mozna powiedziec co by zrobil facet w bmw jakbym zwykly szary z pozoru czlowiek przystawil mu pistolet do lba.

rak mak srak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Zwykly szary czlowiek nie nosi pistoletu ... a tym bardziej nie jest w stanie ... okaleczyc ... unicestwic ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 739 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6192
a ja sobie mam zamiar kupić BMW, i jeżdzić pod parasole, albo na jakieś wiejskei dyskoteki i na fure wyrywac laski!!!!!!!1W sumie czemu nie?


SIE ŻYJE!!!

SIE ŻYJE!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
parasoli nie bedzie w tym roku

moderator dzialu techniki seksualne

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 855 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10467
czemu nie bedzie parasoli???? w tym roku???

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

Ucz sie koncuwków bedziesz mial piatków jak mrówków

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1070 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8248
no zgadnij??? kilka osob zabitych, kilkanascie zgwalconych, kilkaset pobitych, okradzionych, a poza tym wszytko ok, wladze miasta sa zachwycone, hehe

moderator dzialu techniki seksualne

moderator dzialu techniki seksualne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mam czarne BMW 750 i z doświadczenia Wam powiem że na auto to tylko głupie dupy lecą. Lepiej sobie znaleźcć jedną porządna. Tak z 10 lat wstecz jak z kumplami mieliśmy fajne furki to była jazda, ja wtedy miałem forda sierke z 400 km silnikiem, tylko się rozbił i kupiłem sobie czarna przedłużaną bejce 750 iL wtedy to branie było, bo na taką bejce to nie wielu było stac a teraz to sobie Bmw moż e byle kto kupić (bez obrazy ale takie są realia)

<<Mama mówiła Pij mleko będziesz wielki, a teraz co ty tyle żresz>>
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moje foto na rolach!!!

Następny temat

moja 1 odslona :))

WHEY premium