SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I PUCHAR POLSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH W WYCISKANIU SZTANGI LEŻĄC KŁODZKO 11.05.2013

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 13177

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Tyłek oczywiście na ławce, zakaz bicia od klaty, nogi mają kontakt z podłożem podczas wykonywania boju. Resztę szczegółów dogramy na odprawie technicznej by nikt nie był urażony czy poszkodowany. Plakaty oczywiscie zabieram i wyślę jeszcze zawiadomienia do większości jednostek z różnych resortów, co do spodenek nie widzę problemu jak większość to poprze to wprowadzamy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
aron mi chodzi o sytuację jak np. w Złotoryi z zawodnicy mieli szerokie spodenki i odrywali dupsko a nogawka była nadal na ławce i sędzia zaliczał bój. ja jestem za obcisłymi

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kocyla Mistrz SFD
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1036 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10489
Kocur jakbyś Ty sędziował w Złotoryi ( tak jak było wstępnie uzgodnione) to by pewnie do takich sytuacji nie doszło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Kurka ja też mam mundurek w domu...taki harcerski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
Andrzej ja nie pisze tego żeby narzekać na Złotoryję, tylko żeby pokazać, że później jakieś barany szukają usprawiedliwienia swojej porażki w uwagach do organizatora

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
kocur
Umówmy się że...na zawodach mundurowych,wiele rzeczy pozostawia dużo do życzenia
Nie zawsze wszyscy są tak samo oceniani...przynajmniej tak słyszałem od kilku startujących
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kocur_78 Vice-MP 2013
Ekspert
Szacuny 190 Napisanych postów 949 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43443
w szczytnie jest tak jak mówisz ( ważenie niektórych , dziwne wyciski itp. ) , ale chłopaki skoro startują z pucharem to mogą zacząć dobrze i już ten poziom trzymać

na sucho nawet trawa nie rośnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 320
Ok. Wprowadzę zapis do regulaminu o stroju przylegającym do ciała. Na pewno posadzimy sędziego z doświadczeniem, by wszystkie kat. były traktowane jednakowo. Jest jeszcze trochę czasu aby dograć wszystko tak, aby nie było napięć. Z pewnością nie będzie to Szczytno to mogę poręczyć. Jest nas sporo co startuje po kraju i w związku wiec poziom będzie odpowiedni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
właśnie dlatego to napisałem,żeby przy nowej imprezie nie popełnić podobnych błędów...jak w Szczytnie
Może w wojsku bedzie większa uczciwość i przestrzeganie przepisów...he,he,he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Powodzenia
Szykuje się fajna impreza...nakręćcie jakieś filmy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Contrebasse Strong Arm 2013

Następny temat

Arnold Strongman Classic 2013

WHEY premium