SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

I Otwarte Ogólnopolskie zawody w W.L - RAW o Puchar Burmistrza Jastrowia - 10.04.2015

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

Ilość wyświetleń tematu: 12213

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
Tak, ja kiedyś ważyłem się często by sprawdzić ile w ciągu dnia się zmienia waga i jak to wpływa itd. teraz tylko na siłce ale wiem, że zawsze rano ważyłem około właśnie te 5 kg mniej niż wieczorem - powód 4-5 litrów wody w ciągu dnia to 4 do 5 kg potem waga jedzenia minus to co wydalisz.


Zmieniony przez - _CORTES_ w dniu 2016-04-12 19:32:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
fakt że u kobiety w tej wadze to ogromny procent róznicy, ale nie jest powiedziane ze tyle schudla, mozliwe ze udalo sie zgubic gdzie 2kg a drugie tyle z hakiem poprostu waga zle pokazala, zle stała, krzywo, duzo razy tez waga potrafi pokazac inny wynik w zaleznosci gdzie sie na niej stanie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Fakt że u kobity o tej wadze 5kg to bardzo dużo na jeden dzień różnicy....ale musztarda po obiedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
ale sie g****burza na fb zrobiła, kurde to moze by tak zawsze w takiej sytuacji robic taki dym ? moze ktos pamieta jak po cichu padaly oskarzenia na Tytan team kiedy wazyli Skrzynskiego DOminika za zamknieciem zeby nikt nie widzial ? a Wrzawe wpuscili wtedy kiedy Dominik byl na wadze. takich sytuacji było wiecej, i to na wielu wielu zawodach
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 463 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3077
Te wagi często źle pokazaują, ponieważ robiłem jako kucharz i zawsze te 2 kg było źle, ale jeden z zawodników mówił mi, ze powinien być w grupie do 100 kg a był ze mna w tej do 112, czyli u niego zawyżyło, ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 2kg w ta czy w tamtą, to nie mistrzostwa świata, nie dziś to jutro wygra takich zawodów jest pełno i dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Oczywiście że wagi mogą ważyć różnie jest tylko jedno ale....obydwie zawodniczki zawsze miały bardzo zbliżoną wagę różnica była do 1,5kg .

Czyli jesli nawet ta waga źle ważyła to różnica nadal powinna się utrzymywać taka sama...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
_CORTES_
nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem 2kg w ta czy w tamtą, to nie mistrzostwa świata.


Na MŚ różnica 0,1 kg powoduje zmianę kategorii i zdarzało się że zawodnicy chodzili po korytarzu i pluli do butelki lub kubka.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 13 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 104
Gosia wielokrotnie startowała w wadze do 55kg i 56kg..... Posiada w tych wagach rekordy Polski i Świata w 55kg Rekord Polski 120kg poza tym WR GPC w wadze 56 i z tego co pamiętam w WUAP. ta cała ''afera'' godzi w jej dobre imię ale tak jest jak ktoś nie potrafi przegrać z honorem. Przez ostatnie 4 lata Honorata wygrała z Gosią raz na lidze w momencie gdy Gosia 2 miesiące nie miała sztangi w ręce i pojechała na lige z biegu żeby utrzymać zwycięstwo w Open Kobiet. Już za niecały miesiąc IBPL i te zawody zweryfikują a na wagę zaprosimy i Honorate i jej trenera Tomka zrobię jeszcze zdjęcie żeby potem nie było nie domówień a ta cała sytuacja lekko mnie śmieszy. Najlepiej jest kogoś zablokować na fb i wtedy mu dupe obrabiać ale mamy więcej godności od niej i to jedyny post jaki na ten temat zamieszczamy. Nie jesteśmy winni temu co pokazuje waga, zadaniem Gosi jest wyciskać i to robi najlepiej .
Maciek


Zmieniony przez - Maciula74 w dniu 2016-04-12 21:19:28
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 149 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4946
mogę tylko powiedzieć odnośnie wagi, ze wazac sie przed zawodami w domu 'na pewnej' wadze wazylem 74,9, godzine pozniej w jastrowiu 74,80-74,85. Myślę wiec ze sam przyrzad był bez zarzutu. Jeśli ktoras z wag, zle wazyla to ta dzień wczesniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 58 Wiek 50 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6043
Jeśli chodzi o wagę to taka moja skromna tylko uwaga .

W Zalesiu ważyłem 116,2 kg ( po poludniu) , w Kołobrzegu 115,9 ( rano )
także jakieś dużej róznicy nie było , mimo tego że wagi rózne w róznych miejscach i porach dnia
co nasuwa wniosek , że ...... wagi były obie dobre .
Niestety w Jastrowiu nie byłem .



Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2016-04-13 10:50:36

Zmieniony przez - Tryptofan w dniu 2016-04-13 10:51:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawody

Następny temat

Puchar Decathlonu w sportach siłowych - Gdańsk, 21.02.2016r.

WHEY premium