SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IV Otwarty Puchar w WL-29.11.2009 KNURÓW regulamin str.3

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2297
Witam wszystkich,
długo czekałem na zawody w okolicy mojego miejsca zamieszkania. Chciałbym wystartować w kategorii do 75-90.
Nigdy nie byłem ani nie jestem zawodnikiem żadnego klubu. Nie mam badan lekarskich. Tak więc czy jako niezrzeszony zawodnik mogę takie badania uzyskać tak aby wyrobić się na te zawody? I czy same badania wystarczą aby dopuszczono mnie do zawodów?


Zmieniony przez - JacekWu w dniu 2009-11-22 01:25:55

Torcida

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 25 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 251
To tak :) najlepiej napisz do gregorterm albo zadzwoń do ogranizatora :) ja myślę, że Ci co startują jako kandydaci do Uks to potrzebują licencje na śląski związek czy coś takiego, która niewiele kosztuje bądź w ogole jej nie potrzebują ;)

go hard or go mama
ll---ll for all

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Zawodnicy i członkowie UKS „Eugen” w Knurowie oraz
kandydaci na członków UKS „Eugen” w Knurowie startują bez licencji.

Zmieniony przez - gregorterm w dniu 2009-11-24 14:53:05

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
heh
kolejny sposób na to, aby zawodnicy z innych federacji mogli wystartować. Ale co organizator się będzie przejmował licencją skoro i tak zarobi na tych zawodnikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Dla mnie to plus, że mogę się sprawdzić z zawodnikami z innej federacji. Poza tym miałem okazje organizować zawody amatorskie, gdzie nie musiałem płacić sędziom itp. i nie bardzo można na nich zarobić, osobiście byliśmy na nich w plecy mimo że dużo pomogli nam sponsorzy i miasto. tym, że u nas były nagrody rzeczowe co rzadko zdarza się na zawodach związkowych, a puchary nie były plastikowe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336273
Burniasty
Ja również tak jak Dibo22 nie mam nic przeciwko startowm z zawodnikami z innych federacji.
Tylko nie rozumiem po co wciągać takie imprezy w kalendarz,równoczesnie robiąc takie ,,furtki,, dla ,,kandydatów,, ???

gregorterm kilka postów wcześniej napisał,że tym razem nie będzie już takich sytuacji ze startami zawodników z innych federacji...

Zobaczymy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Pisałem i dotrzymam słowa zawodnicy,którzy startowali w innej federacji po zawodach w Knurowie i Chorzowie w tym roku niestety nie będą dopuszczeni do tych zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Burniasty zrób zawody i sobie zarób. Czy wiesz ile kosztuje przygotowanie zawodów.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17
Wzorek cwaniaku nieudawaj ze chcesz zeby mogli startować chłopaki z wuap,bo zawsze poruszasz ten temat,,he he ty i rywalizacja poprostu niemorzecie zniesć ze w wuap są lepsi zawodnicy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Jak można porównywać czy są lepsi czy gorsi jak zasady wyciskania i regulaminy są inne

Zmieniony przez - Dibo22 w dniu 2009-11-29 12:38:04
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śmieszne filmiki

Następny temat

Rekordy pudziana ,prawdziwe ?

WHEY premium