SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ISOPUROWE SENSACJE !!!

temat działu:

NATURE'S BEST

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7725

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
postanowiłem spróbować tak zachwalanego przez niektórych isopura i zakupiłem sobie napój który widać na poniższej fotce




jeśli cała seria Isopure smakuje tak jak to coś powyżej to ja podziękuje najgorsze białko jakie kiedykolwiek piłem a wypiłem ich już sporo smakuje jak nie wiadomo co, ma dziwny - chemiczny smak:/

PS może jednak nie najgorsze bo ciut lepsze w smaku od Ovopola
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 10257 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 42828
Ja piłem czerwony i jest całkiem smaczny, ale co chemią zalatuje to fakt .

Półmaraton w 1:57:11! :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 2926 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53926
Witam serdecznie

Dopiero teraz zauważyłam całą tą dyskusję, a skoro, podobnie jak Kaniola, wraz z którą prowadzę test sponsorowany przez Nature's Best, zostałam zacytowana, chciałabym i od siebie dodać kilka słów.
Otóż jestem zwykłą, walczącą o lepszą sylwetkę kobietą, dla której sport i zdrowe odżywianie stały się naprawdę ważną częścią życia
I faktycznie, moje doświadczenie z białkami nie jest duże
Tak naprawdę od niedawna interesuję się rodzajami aminokwasów i odżywek oraz ich zastosowaniem w zależności od pory dnia/celu itd...
Moja opinia o Isopure jest zatem oparta na bardzo subiektywnych odczuciach.
Zapewnić Was jednak mogę, iż fakt, że biorę udział w teście sponsorowanym nie sprawia, że jestem wobec tych produktów bezkrytyczna

Pozdrawiam!

Meraviglia!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 575
Do Vdro kilka razy piłem odżyweke isopure i poszperałem trochę, udało mi sie znaleźć coś takiego:
http://www.isopurerx.com/ 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Darmowe TESTY suplementacji na odżywkach NATURE'S BEST

Następny temat

Badanie rynku - cukierki kreatynowe i energetyczne

WHEY premium