SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Otwarte Mistrzowstwa Nowego Sącza w WL-25.04.10

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4949

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
film kozak !!

idea extra !!

no ale z wyciskaniem na zasadach ipf mało ma wspólnego
data tych zawodów to 25 ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 297 Wiek 51 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4320
byłeś na Mistrzostwach polski to wiesz jak tam sędziowie oceniali,każdy ma jekieś ale do nich,,a tutaj mamy mistrzostwa Nowego Sącza :o) postaramy się by sędziowanie było sprawiedliwe,to chyba najwazniejsze,ale raczej z promocją sportu,,nie jak na mistrzostwach Polski że na tablicy czerwono od niezaliczonych podejść :o) ,przyjedz ocenisz po zawodach :o)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1207 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7848
ok !!

mi bardziej chodzi o określenie zasad wcześniej aby były równe dla wszystkich. Stopy tyłek głowa podczas boju........żeby w trakcie rywalizacji nie było niedomówień ,lub po starcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
Wrzucam film jeszcze raz bo tam był błąd


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59
poproszę telefon do organizatora
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nr do organizatora 664806092
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2150
super zajawka :)
też taką chcę ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
film trwa troszkę ponad 1.30 ale zrobienie go to wynik ciężkiej wielogodzinnej pracy sztabu ludzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 115 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1986
Dibo 22 skromnością to Ty raczej nie grzeszysz pisząc, cyt: " film trwa troszkę ponad 1.30 ale zrobienie go to wynik ciężkiej wielogodzinnej pracy sztabu ludzi ". Albo macie małe doświadczenie albo sztab jest niekompetentny. Życzę dalszych sukcesów i proponuję skorzystać z profesjonalnej pomocy - konsultacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Dibo22 V-Mistrz SFD
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4502 Wiek 41 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 71758
nie pisałem o sobie bo ja go nie robiłem, jak będziemy robić spot za rok na pewno poproszę Cię o pomoc, pisząc o ciężkiej pracy miałem na mysli pomysł spotu zgranie wszystkiego w czasie i zaangażowania wielu ludzi,a nie poskładanie tego na komputerku. Kilka razy widziałem już na tym forum jak krytykujesz zawody i wszystko inne, może sam coś zorganizujesz i pokażesz wszystkim jak to ma wyglądać, chętnie wezmę z Ciebie przykład. Poza tym wklejając cytat mogłeś wkleić cały, zapomnniałeś "" a to właśnie oznacza, że pisałem półżartem.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski amatorów w armwrestlingu

Następny temat

WL - TRENING 5-4-3-2-1

WHEY premium