SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

II Otwarte Mistrzostwa Opoczna w Wyciskaniu Sztangi Leżąć

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
2 jeszcze wawry sokoł brwinow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
i mam nadzieje ze bedziecie wyrozumieli ze to drugie mistrzostwa i dacie jeszcze szanse za rok:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 570 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6014
widzę uśmiechy na zdjęciach ,pogoda dopisała ,także kolejna impreza zapisuje się w kalendarzu . Z roku na rok będzie lepsza i dajcie chłopakowi tę możliwość niech działa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Ile wawrykow wycisnąl ? Wysocki zaliczyl240?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
wysocki zaliczył 240 a wawry 200 chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
iglesias wielkie dzieki naprawde i do zobaczenia na lidze 153 u mnie pękło dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 102 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1956
Poltorson chwała za chęci wogóle a tak jak napisałeś to dopiero drugie zawody i było naprawde ok. Szkoda tylko że nie napisałeś na forum że nie będzie tych dyplomów na płytkach to ludzie by nie reagowali tak jak teraz . Sam wiem jak ciężko jest zorganizować cokolwiek w naszym kraju , dlatego jeszcze raz wielka chwała i czekamy do przyszłego roku . Piotruś bardzo nie ładna wypowiedz . adampatrycy było nas dwóch w plusie i ja zaliczyłem 240 a spaliłem 245 bo widze że ostro Cię to interesuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1857
Nagrody rzeczowe były. Jakieś? Tylko w open czy w każdej wadze?i jakie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
rafał wielkie dzieki za pochwałe to daje motywacje do dalszego działania a dodajmy ze mam 23 lata i sam wszystko organizowałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
gadzety las vegas drink
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pare filmow na temat trojboju

Następny temat

Kiedy zawody ?

WHEY premium