SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IGF info

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42586

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Kolego Kazam ujmę to na chłopski rozum, bo to nie forum o filozofii tylko o sporcie. Po treningu mięśnie mają apetyt na igf-1. Po zaaplikowaniu większość wychwytują mięśnie, reszta krąży w krwioobiegu, a że igf-1 lr3 ma spory okres półtrwania także może to się odbić na przeroście organów.

Morał taki, żeby naprawdę ciężko trenować, wtedy jesteśmy w stanie wykorzystać igf-1 w dużej mierze. I tu obalony zostaje mit, niestety mięśnie na peptydach same nie rosną, trzeba za******lać trzy razy więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
nie wiem czemu mi to tlumaczysz

i to nie miesnie wychwytuja igf a komorki satelitarne...

nie chce mi sie jeszcze raz pisac

https://www.sfd.pl/IGF_info-t369743-s19.html

moja wypowiedz na koncu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
ale o tym kazdy wie to poczesci jak z insa zapotrzbowanie miesni wzrasta ogromnie oczywiste

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
tutaj mr. b jest troche inaczej niz w przypadku insuliny bo tak jak pisalem wczesniej igf-1 w duzej mierze oddzialuje na komorki satelitarne ktorych 'nagromadzenie' zalezy m.in. od intensywnosci treningu...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
piekna rozmowa sie wywiazala chlopaki
fajne info teraz kazdy tu ma

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 416
Tak komórki satelitarne wychwytują. Teoria jest jak fundament, ale raczej nie ma wpływu na wygląd budowli, więc zagłębianie się w szczegóły dla zwykłych wyjadaczy koksu nie ma aż takiego znaczenia. Najważniejsza jest praktyka i efekt działania środka. Podam prosty przykład. Dla teoretyka łączenie omy/susty z enanem jest bezsensownym połączeniem, ale doświadczony zawodnik ma w tym swój cel aby łączyć oba te środki. Tak samo teoretyk powie, po co brać cypionat testosteronu, przecież /lub aż/ enanthat różni się paroma atomami węgla. Praktyk jednak znajdzie dużo większe różnice w działaniu obu środków. Przepraszam za OT.

Najlepszy igf-1 pochodzi z laboratoriów Gro-pep z Australii. W UK/USA można jak najbardziej dostać pewny igf-1, gdyż sciągają go właśnie stamtąd. Reszta to środki typu "generic" z Chin, które jedynie mają inne nalepki, a wszystkie są blue-tops i mają to samo w środku. Pojawiły się takie zdjęcia w tym temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
tak masz racje przy stosowaniu praktycznym zachodza zmiany w fizjologii organizmu

oraz

tak wiemy ze cypionat mniej zalewa niz enantat oraz ze przy wysokich dawkach testosteronu wskazane jest rozlozenie dawki calkowitej miedzy rozne estry...

tylko nie wiem po co o tym wszystkim piszesz skoro przyznalem ci racje na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 8571 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 90813
cruxxx

kolego niezla masz wiedze
nawet kazka przebijasz

Shut The f*** Up And Train

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
no, przyda sie swieza krew w dziale... ktos pelen entuzjazmu i checi do dzielenia sie wiedza... ajak

mi tak z rok temu sie znudzilo

Zmieniony przez - Kazam w dniu 2007-12-26 18:52:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
kazik chodzilo mi z porownanie z insa ze zapotrzebiwanie na skladniki odzywcze tez jest ogromne jak chcesz igf wykorzystac

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta anabolon %-)

Następny temat

Znowu o zastrzykach???

WHEY premium