SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Htz -Poprawa jakości życia a płodność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12069

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Nie nie mam takich sajdow. Aczkolwiek apetyt mi siadł, ale z flakami wszystko ok. z tym ze ja pilnuje kalorii i makro i nawet jak nie Chce mi się jeść to jem.. Sprawdź tarczyce będziesz wiedział.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-03-04 16:41:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Czuje ze jestem wykończony psychicznie i fizycznie na razie odstawiam clomid ,Jak myślicie czy wejscie na sam pregnyl faktycznie poprawi nasienie ?. bo teraz na dawce cloma 25mg ed spermy jest bardzo mało i jest bardziej wodnista i przezroczysta a nie tak jak na pregnylu . Dam sobie jeszcze czas ale jak to nie pomoże to mysle ze protokół test syntetyczny150-200mg + hcg 1000ui + ewentualnie menopor ale to wiadomo już nie mała kasa i wtedy może dzieciok się uda chociaż nie wiem czy takie postepowanie nie nie sie za soba jakis problemów dla płodu wiem ze w ciężkich przypadkach taki protokół jest stosowany , bo sami widzicie ze te moje jadra cos sermy nie mogą ruszyc prof kiedyś mówiła mi ze może to być wina tego ze sermy mogą na przysadkę słabo działać ale jak dawałem dawke 100-150mg ed cloma by ok sam juz nie wiem co mi jest i dodatkowo ten żołądek wymioty i jakbym mi za długo cloma lece
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ja nawet nie czytam. Choojemóje dzike węże roisz cały czas, naet nie wiem (bo w tym pierdylionie róznych info i schematów sie pogubic można) czy ty w końcu robiłeś badanie nasienia czy nie... Czy do czegoś się odnosisz, czy po prostu lubisz jeść rożne tabletki. Schemat jest posty - badanie spermy -podawanie prgnylu - ocena terapii. Tyle. Ty cięgle z doopy jakieś wynalazki dajesz. Piszę ten post pod wpływem emocji, bo widziałem że ludzi prowadzisz i to jest jakaś masakra dla mnie.
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Sorki chłopaki ze tak szałaputnie ale jestem w robi a jak wiadomo czas mi nie pozwala na pisanie składu i ładu bo zawsze coś,Kilka stron temu opisywałem badanie nasienia z wynikami oraz jakie środki stosowałem , co do tego kombinowania to macie racje - ale ja taki jestem ze innym potrafię pomoc a sobie nie bo zawsze muszę coś udoskonalać bo za dużo czytam badań oraz podręczników medycznych a czasami długie rozmowy z lekarzami i analizowanie - zdaje sobie sprawę ze nie warto za bardzo analizować danej przypadłości bo to tylko ryje sobie banie ale presja o dzieciaka swoje robi a dodatkowo inne jeszcze dochadza problemy z życia codziennego .Tak jak wyżej pisałem chyba pregnyl a jak nie to bodziemy myśleć .Krzychu ty lub twoi klienci mieli takie sajdy na clomie ale przy okresie stosowania dłużnej niz 4-6 mcy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
MrBear
Sorki chłopaki ze tak szałaputnie ale jestem w robi a jak wiadomo czas mi nie pozwala na pisanie składu i ładu bo zawsze coś,Kilka stron temu opisywałem badanie nasienia z wynikami oraz jakie środki stosowałem , co do tego kombinowania to macie racje - ale ja taki jestem ze innym potrafię pomoc a sobie nie bo zawsze muszę coś udoskonalać bo za dużo czytam badań oraz podręczników medycznych a czasami długie rozmowy z lekarzami i analizowanie - zdaje sobie sprawę ze nie warto za bardzo analizować danej przypadłości bo to tylko ryje sobie banie ale presja o dzieciaka swoje robi a dodatkowo inne jeszcze dochadza problemy z życia codziennego .Tak jak wyżej pisałem chyba pregnyl a jak nie to bodziemy myśleć .Krzychu ty lub twoi klienci mieli takie sajdy na clomie ale przy okresie stosowania dłużnej niz 4-6 mcy ??


To może warto zmienić podejście. Ja już jestem 150 dni na clomidzie ( z 30 dniowa przerwa gdy brałem tylko letro 21.01-20.02) i nie miałem i nie mam w ogóle sajdow a jem od 20.02 100mg. Nie zmieniam NIC poza to co każde androlog i jade tak do 8.04 kiedy mam kontrole. Jak nie będzie poprawy w hormonach i nasieniu, to uderzam w clomid + HCG I jędziemy do skutku... tak się przynamniej wstępnie z andro umówiłem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Jednego "Pacjenta" miałem 18 miesięcy na klomie - i tu lekarz prowadził bo powiedziałem , że umywam ręce - ale pozostaliśmy w kontakcie. Do dziś jestem w szoku - kolega po tych 18 miechach zastartował. Drugi niestety idiota, któremu omówiłem płatnego prowadzenia zaskoczył (LH+FSH) po 6 miesiącach. To są moje jedyne dziwne przypadki i odstępstwa od normy.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Panowie mam takie pytanie najlepiej z doświadczenia. Czy podając testosteron np. 100mg co 7 dni + pregnyl co 2 dni jest możliwość, aby hcg podbijało dodatkowo testosteron w osoczu? Pytam ponieważ umnie na badaniu wyszło 1,440 ng/dl spodziewałem się dużo niższego wyniku...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Stymulujesz komórki leydiga i muszą testa produkować, na porządnej bombie to po prostu nie zauważalne jest.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 670 Napisanych postów 1611 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26585
Dzięki krzychu79. Dziwne mi się to wydawało ponieważ 100mg nie powinno tak wywindindowac testosteronu. Prolongatum z apteki stężenia nie może być więcej niż na anpulce.
Tak więc zrobię test. Odloze hcg na miesiąc i zbadam ponownie testosteron.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Wystarcza spokojnie i 2 tygodnie
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak odmierzyc

Następny temat

Wysoki poziom estradiolu na cyklu propionat testosteronu

WHEY premium