SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Htz -Poprawa jakości życia a płodność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Na pct przeważnie jest słabe samopoczucie, brak sił itp. Co do spadku wagi to jeśli nie jesz to nie ma się co dziwić że masa leci, dodatkowo spadek testa nie sprzyja zatrzymaniu masy mięśniowej.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Nie wiem jak długo pociągnę na takiej dawce sermow ,Aleks czy jest możliwe by organizm normalnie pracował po pct ?? jeśli nie będziemy używali lekow na podbicie gonatropin ?? czy te 33 lata i ostatnie 6 lat problem z testosteronem itd .Czy jednak nie ma sie co łudzić i po zmajstrowaniu bobasa a wtedy podawać syntetyka .Co do ilości testosteronu niby teraz na pct mam prawie 700 czyli 2/3 normy ale czy organizm zapamiętuje ze byl na wysokim testosteronie a teraz jest go mniej i po prostu zwalnia jak dziadek 90 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Masz 700 testa bo dajesz HCG. Jak przestanie lecieć to na 99 % pójdzie w dół. Jak dajemy ( ja tez) sermy+hcg to musimy zakładać ze bardzo ciężko będzie sie na tym odblokować. Tylko, ze ja robię to celowo bo moim priorytetem jest płodność. A LH I FSH sprawdzam przy okazji w ramach testu jak,się zachowają. We wtorek badam nasienie i sie okaże czy te 90 dni na clomie zczego 60 dni z HCG, coś dały.

Ja coraz bardziej przychylam się do twierdzenia ze abyś ie odlblokowac trzeba dawać tylko clomid. I musi to trwać. Niestety musi być okres gdzie test i estro będą bardzo nisko wtedy podwzgórze, przysadka zacznie działać.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-01-02 14:28:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
MrBear
Nie wiem jak długo pociągnę na takiej dawce sermow ,Aleks czy jest możliwe by organizm normalnie pracował po pct ?? jeśli nie będziemy używali lekow na podbicie gonatropin ?? czy te 33 lata i ostatnie 6 lat problem z testosteronem itd .Czy jednak nie ma sie co łudzić i po zmajstrowaniu bobasa a wtedy podawać syntetyka .Co do ilości testosteronu niby teraz na pct mam prawie 700 czyli 2/3 normy ale czy organizm zapamiętuje ze byl na wysokim testosteronie a teraz jest go mniej i po prostu zwalnia jak dziadek 90 lat


33 lata to niby nie duzo ale z powodu 6 letnich problemow z testem to moze sie okazac ze bedziesz musial wejsc na htz aby funkcjonowac na przyzwoitym poziomie.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Czy te mdłości i wymioty moga minąć po odstawieniu tamoxa ?? , czy jeśli odstawie tamox i bede przyjmował tylko clomid to czy wtedy mniejsza ilosc serm ma jakieś znaczenie na wydzielanie lh i fsh ??.Bo dużo osób narzeka na tamoxa ze msja takie sajdy , ale wy macie większe doświadczenie w tamoxie to jak to jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
Na pewno po odstawieniu tamoxa bedzie zmniejszone wydzielanie fsh.
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
MrBear kiedy zbadasz nasienie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Badanie nasienia zrobię w lutym bo za 3 tyg kolejne badania hormonalne teraz sam clom 50mg ed , ale teraz jest coraz gorzej psychicznie i fizycznie brak sił , motywacji etc , mam provi z bioniche daje 50mg ed ale nic nie daje czy bezpiecznie jest zwiększyć do 100mg ed ? - sam nie wiem czy jest tam provi czy maka .Co do opcji ostawienia sermów - czy jest jakas inna substancja - lek ktory nie byłby tak szkodliwy jak clom a mocniejszy tak by pobudzić bardziej hpta ?


Zmieniony przez - MrBear w dniu 2020-01-06 16:00:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ile dni na samym clomidzie będziesz do dnia badań? Może u Ciebie problemem jest wysoko estro? No i , nie obraź się, ale MOŻE duża cześć problemu leży w głowie? Wydaje mi się ze jesteś zestresowany, za dużo analizujesz i to wszystko się napędza i powiększa jak kula śniegowa a ma to kolosalne znaczenie stres zabija libido... p.s. Ty jesteś aktualnie prowadzony przez jakiegoś lekarza, czy sam kombinujesz?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Daję na 99%ze ,,leczy,, się sam widzac to po manipulacji dawek. Aczkolwiek mogę być w błędzie. Do rzeczy na clomidzie bardzo duża czesc męzczyzn źle się czuję. Badaj LH i FSH do skutku trzymaj się jednakowyej już dawki i w lutym na badania...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak odmierzyc

Następny temat

Wysoki poziom estradiolu na cyklu propionat testosteronu

WHEY premium