SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Htz -Poprawa jakości życia a płodność

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Tylko apteczny proviron. Z UN zawsze jest niestety szansa zanieczyszczeniem innym srodkiem który może zle wpływac na plemniki. Swego czasu interesowałem się provironem to był to także lek na płodność. Co do witamin to stosuj oddzielnie pewniejszych producentów którzy są od lat. Tu największym i najwazniejszym działaniem ma teraz clomid.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Ponowne badanie nasienia wykonaj za 3 miesiące.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
MrBear nie jest źle. Ja miałem gorsze wyniki i zapyliłem. Tylko trzeba dobrze celować w płodne. Leciał clom i hcg.


Zmieniony przez - niuiek w dniu 2020-02-07 15:07:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Niuiek a jakie dawki clomid i hcg stosowałeś i po jakim czasie ci sie poprawiło nasienie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 114 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1921
Panowie może glupie pytanie ale czy przy tak duzym procencie wadliwych plemników powinno sie uprawiać seks w zabezpieczeniu czy bez ?? bo nigdzie nie moge znaleźć takiej informacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Śmiało bez zabezpieczeń. One są ,,wadliwe,, ponieważ jest nikły procent na zapłodnienie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Jak bierzesz pod uwagę to ze możesz zapłodnić to bez. Jak nie chcesz dziecka to z. Nie za bardzo rozumiem Twoje pytanie. Kolega Ci napisał ze z gorszym wynikiem od Twego zapłodnił.

PS - formy nieprawidłowe nie mają zdolności do zapłodnienia. Także jeżeli boisz się, że taki nieprawidłowy plemnik zapłodni komórkę jajową to się nie martw.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-02-07 20:05:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 1607 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26523
Dokładnie tu chodzi o zapłodnienie komórki jajowej, albo zapłodni albo nie. O patologii ciąży i dziecka się nie martw.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
MrBear
Niuiek a jakie dawki clomid i hcg stosowałeś i po jakim czasie ci sie poprawiło nasienie .


Przytaczam odpowiedź gdzie w innym poście z podobnym problemem się wypowiedziałem:
Ja ze swojej strony mogę doradzić jak u mnie zaskoczyło choć lh, fsh, test był w normie po odbloku.
Gdzieś w necie wyczytałem kurację: clostybyget 10dni i 10dni przerwy po 1 tabletce oraz zastrzyczki pregnyl 5000iu co 10dni
Trzeba przyjąć, że proces produkcji plemników trwa 72 dni więc pierwsze efekty widać dopiero po prawie 3 miesiącach. Do tego leciał Fertilman. Przy tej kuracji podczas badania objętość ejakulatu wykraczała poza normę do prawie 7ml. Liczba prawidłowych plemników skoczyła z 1 do 4% Fakt, że jak miałem 4% to w sumie ilość plemników z poziomu 2mln zwiększyła się do 5mln na ml ale mimo niedużej ilości całkowita ilość plemników w ejakulacie już mieściła się w normie.
Do tego stosunek tylko w dni płodne co by nie marnować "towaru" i się udało. Polecam test owulacyjny Clearblue (mega dokładny, obawiam się że bez niego było by ciężko)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 208 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6913
Na pewno zauważyłem, że po kuracji konsystencja ejakulatu się zmieniła i objętość przy każdym badaniu była powyżej normy tj. na poziomie 6-7ml
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak odmierzyc

Następny temat

Wysoki poziom estradiolu na cyklu propionat testosteronu

WHEY premium