SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse power + mono

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
no wiadomo do zarcia trzeba bedzie sie na maxa przylozyc


hmm czyli rano nic by nie brac w takim przypadku?

wtedy cala dawka krety na dzien bedzie przyjeta w odstepach nie wiem 2-3 godziny, przed treningiem i po treningu, wchlonei sie wszystko elegancko w takim czasie?

moze lepiej jednak rano jeszcze dac mono?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
nie powinno byc problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
ok to polecimy tak

a czy ktos z was bral HP? jak efekty masowe przede wszystkim?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
efekt koncowy jest praktycznie taki sam jak bys jechal na pojedynczej formie kreatyny albo mixach typu strong matrix.Jedyne roznice to wieksza motywacja do treningu na hp.
Wszystko zalezy od diety :)

Zmieniony przez - sebek1982 w dniu 2009-03-02 20:54:29

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402616
Tu już Ci nie pomogę bo nie brałem Mogę jedynie napisać,że wg przewijających się opini to jeden z najlepszych stacków. Ale co do efektów masowych to jak już wcześniej pisałem po zadym ze stacków nie spodziewał bym sie nie wiadomo czego.
Sebek mnie uprzedził

Zmieniony przez - wincol w dniu 2009-03-02 20:56:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
czytalem ze kolesie po 2 centy robili w rece na tym, pitt bull z sfd zrobil 2,5 na HP + xpand, nie wiem czy daloby rade takie cuda uzyskac na mono + jablczan np?

wlasnie sam nie wiem jak to jest, czy wierzyc w cuda czy nie

szczerze to bardzo licze na 2 centy w rece

no coz nic, dzieki wszystkim sogi poszly pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
Właśnie skończyłem go brać;) Polecam głownie za świetne treningi/mega pompa a efekty masowe tak jak wyżej powiedzieli, że zależą od ilości spożywanych kcal.

Jeśli chodzi o efekty u mnie brałem z green magnitude ok 1,5cm w łapie maks. Ale to głownie przez lekkie braki w diecie

Zmieniony przez - DaNieLcoK w dniu 2009-03-02 21:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 6283 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 131166
daniel ile ci w rece skoczylo i kg na wadze? z czym go brales?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2081 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21606
bralem rozne staki i najlepszy cykl mojego zycia to samo mono z treca (4,5 cm w bicku)konczylem cykl w 7 tyg bo rozstepami mnie walilo w kolo. Ale diete mialem rzeznicza w nocy musialem wstawac i jesc tak bylem rozpedzony najwieksza przerwa to moze z 3 godz od jedzenia :)Wszystko na diecie sie opiera.

Bez Farmaceutyki Nie Ma Co Liczyć Na Wyniki .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 882 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36585
4,5 cm w Bicu zrobić na kreatynie to chyba rekord świata:) albo z 30 wzwyż. Ogólnie sylwetka na plus:) i to sie liczy. Najważniejsze byś przypilnował michy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko :))!!!!!

Następny temat

Male pytanie.

WHEY premium