SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Horse Power w galarecie :D ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1654

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Witam!!

Mam straszny problem. Mianowicie moj organizm nie potrafi juz zniesc HP po kazdej dawce prawie wymiotuje. wpadlem na pomysl aby dodac go do galaretki w smaku jest o niebo lepszy i szybko się lyka ale czy to moze osłabić efekty HP ?? Z gory dzieki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
dziala suuuper :D ja pierwsza puche bralem razem z xpandem :D i power byl nie ziemski na wyciagu jak bralem 60kg max na plecy tak po tygodniu potrafilem wziasc ok 80kg na serie i nejleprze uczucie ze miesnie juz nie daja rady ale psycha mowi cal czas ze malo i chce wiecej :D:D nigdy leprzego supla niz hp nie mialem a troche ich w zyciu mialem :D:D:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Raczej nie ma tam składników-które mogły wpłynąć negatywnie na stack, a może jakiś sok czy Carbo?

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Carbo nie próbowałem a soki nic nie daja... w ostatecznosci rurkę wkladałem do przełyku i wlewalem bo to chodzi o ten tragiczny smak ale biore go bo daje mi masakryczna pompe i efekty tez mnie zadowalaja!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Jeżeli z galaretką jest ok-bierz z galaretką.

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
Dzieki za pomoc bo kumple z silowni mi takiego rebusa zrobili "czy galareta nie bedzie oslabiac hp" a tak nawiasem co powiesz o HP + Olimp creatine + Universal UNI LIVER ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3357 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19536
Aminokwasy-można by dobrać lepsze, a ogólnie mono plus Horse Power-dobry zestaw.

Zmieniony przez - KOTC w dniu 2010-01-12 01:00:01

[][][]--140kg--[][][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 133
:) Dzieki wielkie!! Lece spac dzieki i narka! czyli mozna juz zamknac temat :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 324
napisz jak to dawkujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 345 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4358
dobry pomysł z galaretką, ja ogarnąłem tylko 1,5 puszki hp i pół spuściłem w kiblu bo miałem dosyć, smak tragedia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 111 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2135
Hp bardzo dobry stack , pieski francuskie kuzwa to nie ma smakowac tylko dzialac i przynosic konkretne efekty a smialo moge ten stack polecic ( nie polecam picia mleka badz jakiegos innego nabailu typu jogurty itd przed wypiciem hp badz po sraka gwarantowana )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5816 Wiek 26 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40957
ja problemów nie miałem jak z rana wypiłem hp a potem mleko z płatkami owsianymi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mono + CP

Następny temat

Trec Creapure & Ala & B1 + Life EnerGGy....????

WHEY premium