SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon wzrostu a sen.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15935
O jeny widzę, że nie dasz za wygraną...hormon wzrostu występuje również pod skrótem HGH i tyle...jak się pewnie domyślasz nie ja to wymyśliłem tylko ktoś znacznie mądrzejszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie wiadomo czy mądrzejszy
ale hGH idzie kupić i ciekaw jestem czy tu o to chodzi?

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Nie. Chodziło o zwykły hormon wzrostu wydzialany przez człowieka, a nie taki, który można kupić.;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
mówicie o rzeczach kompletnie nielegalnych i nawet nie zdajecie sobie sprawy, że wiele takich koksów po testosteronie czy GH widziałem podczas studiów na kardiologii z ciężkimi kardiomiopatiami nabytymi - jeden nawet zmarł, bo miał NZK na siłowni, a koledzy nie umieli resuscytacji dobrze przeprowadzić., Więc ostrzegam. W Polsce GH dostepny do leczenia (zastrzyki podskórne) jest przeznaczony dla dzieci z niedoczynnością przysadki i niedoborami tego hormonu oraz dla dzieci z przewlekłą chorobą nerek i niskorosłością - jest ton ścisłe kontrolowane i bardzo drogie. Dla dorosłych tego hormonu nie ma, bo po okresie wzrostu GH do życia niezbędny nie jest. ps. ten hormon w ampułkach jest identyczny jak ludzki, ale produkowany przez transgeniczne bakterie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
myślę żę chyba większość sobie zdaje sprawe że wspomaganie na dłuższą mete nie służy, kolega w liceum już określił że raczej 60 nie przeżyje, (nie był głupi, był laureatem kilku olimpiad matematycznych) wiedział jak to działa...
ale nie oburzaj się tak że nielegal, ja przepraszam za swoje przypuszczenie bo wiem że to nie ten dział
btw jak tyle wiesz to wiesz że najlepszym koksem jest somatomedyna c rzecz prawie niedostępna :P

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
somatomedyny czyli IGF - o tym, że to próbują brać słyszałem jedynie, że skuteczne - wiadomo - bo m.in. GH przez nie działa. No nic - znam fajnie zbudowanych facetów, którzy nigdy nic nie brali - dieta+ ciężka praca wystarcza. Dla mnie to są sportowcy, a nie ktoś kto wg mnie próbuje się dowartościować biorąc taki czy inny hormon i ingerując tak potężnie w swój organizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
skuteczniejsze bo nie otłuszcza
są granice fizjologii których nie przeskoczysz ciężką pracą

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 245 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1238
co kto lubi, jak widzę w TV, czy na ulicy takich ponadfizjologicznych gości to mi i nie tylko mi robi się zwyczajnie niedobrze. Gra niewarta świeczki imo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1997 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12712
nie mam oceniać ich świeczke, każdy po cichu chce wyglądać jak młody Arni bo dzisiejsi to już słabo z tymi nogami się prezentują.

jak wspomogłem to się daj sog ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 22 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 111
Heh. Się dyskusja rozwineła.;d
Mam jeszcze pytanie, widzę, że omcdoktor ogarnięty jest w tych sprawach.;d
Przykładowo jeśli zasypiam około 23 lub 24 i budzę się tak koło 3 lub 4 i potem z jakiś czas znowu zasypiam, czasem dłużej ponowne zaśnięcie trwa czasem krócej raz 30 minut raz 2 h.;d Jak taki przerywany sen może mieć wpływ na wydzielanie GH.

Zmieniony przez - Sendes w dniu 2012-08-28 12:53:40
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ścięgno czy skrzep? Niecodzienna kontuzja

Następny temat

Badanie krwi i moczu, a tabletki na ciśnienie

WHEY premium