SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hormon-Pomocy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
przemko15
Kolego stać Cię na diety pudełkowe i HGH a nie stać Cię na ogarniętego Trenera który Cię poprowadzi i ogarnie cały ten bajzel co narobiłeś?

No niestety ale nie mam namiaru na kogoś konkretnego, ćwiczyłem z dwoma trenerami ale moje wrażenie jest takie że wiedzę niestety ale to ja miałem troszkę większą w temacie, bo same ćwiczenia były ok ale co z tego jak czasami to nawet motywacji i chęci znaleźć nie mogłem stąd moja prośba na forum. Liczę na to że może tu znajdzie się ktoś ogarnięty i pomoże mi poukładać te klocki, może na priv....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
Lukasz060684
Przeciez przy takiej wadze to dobra dieta z ujemnym bilansem kaloryczbym + cardio i waga spada az milo.

Ale o czym my w ogole gadamy jak Ty piszesz ze jestes na hgh i tesciu a poplynales ostatnio z alkoholem.... pewnie z alkoholem to nie jest tak, ze tylko raz Ci sie zdarzylo, czuje ze alkohol jest wpisany w Twoja diete :)

Kolego, podejdz do sprawy normalnie bo z tego co piszesz to chyba sam nie wiesz co robisz.....



Zmieniony przez - Lukasz060684 w dniu 16/01/2019 01:22:09



Owszem, zdarzało się, ale nie jest tak że na śniadanie zalewam płatki browarem. Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci... Natomiast to co się zdarzyło teraz bardzo mnie zdziwiło i nawet wystraszyło, więc nauczke dostałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2532
Tutaj nie chodzi kto jest bez winy ale o Twoje podejscie.

Jak dla mnie to co by tutaj ludzie nie pisali to Ty i tak zrobisz swoje.

Hgh, testosteron, alkohol, brak diety i szukanie ch.uj wie czego.


Sorry kolego ale ja nawet nie chce wiecej czytac co Ty piszesz.
Zapychasz tylko forum takimi glupotami i zerowym podejsciem do sprawy.

Pozdrawiam, niech psychicznie silniejsi Ci doradzaja... ja odbijam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
Lukasz060684
Tutaj nie chodzi kto jest bez winy ale o Twoje podejscie.

Jak dla mnie to co by tutaj ludzie nie pisali to Ty i tak zrobisz swoje.

Hgh, testosteron, alkohol, brak diety i szukanie ch.uj wie czego.


Sorry kolego ale ja nawet nie chce wiecej czytac co Ty piszesz.
Zapychasz tylko forum takimi glupotami i zerowym podejsciem do sprawy.


Dziękuję za odpuszczenie Twojej obecności która jakby nie patrzeć to g**** pomogła w odpowiedzi na zadane pytania mam nadzieję że jesteś twardy i tu nie wrócisz bo nie chcę w tym poście mieć kibla tylko oczekuje konkretnych odpowiedzi. Pozdrawiam i życzę wiele mądrości w udzielaniu pomocy forumowiczom.

Pozdrawiam, niech psychicznie silniejsi Ci doradzaja... ja odbijam.



Zmieniony przez - zdunmal w dniu 2019-01-16 11:18:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 129 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2532
Kibel robisz sam i na tym forum i w swoim zyciu.

Dzieki
Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
Lukasz060684
Tutaj nie chodzi kto jest bez winy ale o Twoje podejscie.

Jak dla mnie to co by tutaj ludzie nie pisali to Ty i tak zrobisz swoje.

Hgh, testosteron, alkohol, brak diety i szukanie ch.uj wie czego.


Sorry kolego ale ja nawet nie chce wiecej czytac co Ty piszesz.
Zapychasz tylko forum takimi glupotami i zerowym podejsciem do sprawy.

Pozdrawiam, niech psychicznie silniejsi Ci doradzaja... ja odbijam.



Dziękuję za odpowiedź a najbardziej że zdecydowałeś się opuścić mój post to była chyba najmądrzejsza z twoich decyzji w tym temacie, mam nadzieje że będziesz na tyle konsekwentny i tu nie wrócisz bo założyłem ten temat po to aby uzyskać odpowiedzi na zadane pytania a nie czytać o Twojej słabej psychice i jeśli masz z tym problem to załóż swój temat a nie rób tu śmietnika, pozdrawiam i życzę mądrości w udzielaniu się na forum.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699780
zdunmal
przemko15
Kolego stać Cię na diety pudełkowe i HGH a nie stać Cię na ogarniętego Trenera który Cię poprowadzi i ogarnie cały ten bajzel co narobiłeś?

No niestety ale nie mam namiaru na kogoś konkretnego, ćwiczyłem z dwoma trenerami ale moje wrażenie jest takie że wiedzę niestety ale to ja miałem troszkę większą w temacie, bo same ćwiczenia były ok ale co z tego jak czasami to nawet motywacji i chęci znaleźć nie mogłem stąd moja prośba na forum. Liczę na to że może tu znajdzie się ktoś ogarnięty i pomoże mi poukładać te klocki, może na priv....


Tak tak bo już widać na pierwszy rzut oka ze Ty jesteś z tych wszechwiedzacych .
Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij ankietę działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
flex1976
zdunmal
przemko15
Kolego stać Cię na diety pudełkowe i HGH a nie stać Cię na ogarniętego Trenera który Cię poprowadzi i ogarnie cały ten bajzel co narobiłeś?

No niestety ale nie mam namiaru na kogoś konkretnego, ćwiczyłem z dwoma trenerami ale moje wrażenie jest takie że wiedzę niestety ale to ja miałem troszkę większą w temacie, bo same ćwiczenia były ok ale co z tego jak czasami to nawet motywacji i chęci znaleźć nie mogłem stąd moja prośba na forum. Liczę na to że może tu znajdzie się ktoś ogarnięty i pomoże mi poukładać te klocki, może na priv....


Tak tak bo już widać na pierwszy rzut oka ze Ty jesteś z tych wszechwiedzacych .
Zapoznaj się z regulaminem i wypełnij ankietę działu


Nie wydaję mnie się abym postradał wszystkie rozumy ale jak pisałem miałem doświadczenie z dwoma trenerami a teraz mam kłopoty może nie koniecznie przez nich wszystkie ale od jednego wyszedłem z kontuzją pleców ale to już inny temat. Obaj nie mieli zielonego pojęcia o środkach dopingujących i z żadnym z nich nie mogłem też porozmawiać o swoich wynikach ponadto ćwiczenie z kimś takiej wagi jak moja poprzedzone powinno być analizą wyników, dlatego też szukam odpowiedzi na różne tematy a na zadane przeze mnie pytania oczekuje odpowiedzi w temacie. Masz 100% racji że od diety muszę zacząć ale wiem też że na tym etapie przynajmniej równocześnie powinienem ogarnąć moje wyniki, za ankietę już się biorę, pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a mi sie wydaje ze powinniennes zaczac od odstawienie alko. Ja jak pilem 4-5 dni w tygodniu tez jak knur wygladalem po roku ale 0,5 musialo wpasc wieczorkiem dla "lepszego samopoczucia " teraz pije 2x do roku juz tak od 2 lat i w miare dobrze wygladam pomysl nad tym ile pijesz nie wazne browar wodki wina odstaw alkohol calkiem bo moze przez to hormony Ci sie piernicza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 49 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3392
tommaszek1979
a mi sie wydaje ze powinniennes zaczac od odstawienie alko. Ja jak pilem 4-5 dni w tygodniu tez jak knur wygladalem po roku ale 0,5 musialo wpasc wieczorkiem dla "lepszego samopoczucia " teraz pije 2x do roku juz tak od 2 lat i w miare dobrze wygladam pomysl nad tym ile pijesz nie wazne browar wodki wina odstaw alkohol calkiem bo moze przez to hormony Ci sie piernicza



Nie popijam codziennie, myśle że średnio to raz -dwa w miesiącu problemem u mnie jest to że potrafię wypić ze względu na masę i wtedy kończy to się raczej słabo. Masz całkowitą racje że u mnie to jest be, o czym przekonałem się parę dni temu po ostatniej imprezce, ale to już za mną następna imprezka jak będzie mnie mniej o 20kg. Obecnie woda ze mnie chyba schodzi powoli dziś odebrałem wyniki no i potwierdziło się moje przypuszczenie :
estradiol ponad normę 281(norma do 156) pytanie jak teraz to ogarnąć?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

clen cykl?

Następny temat

Pierwszy Cykl Metanabol

WHEY premium