SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Honor

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2914 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39362
szanuje ludzi honorowych, nawet gdy są moimi wrogami
niestety buractwo wszelkiego rodzaju się szerzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1445 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7799
"Wtedy właśnie pomyślałem, że chciałbym, aby kiedyś moi uczniowie mieli do pewnych spraw właśnie takie podejście, jak kabardyjscy górale... "

Wlasnie ze wzgledu na to w jakim swiecie zyjemy, jest tu (czyt. u nas i na zachod od nas) takich ludzi malo. ZSRR to niesamowicie deliryczny kraj, moj kumpel (Francuz z Paryza) ma rodzine w miescie Gorki, jezdzi tam co roku na wakacje i mowi ze jest wspaniale - takich naturalnych, niematerialistycznych ludzi nigdzie indziej nie spotkal, moze paru w Polsce. Cos w tym jest...

Ojciec Dyrektor Dzialu K-1 www.mmaniacs.pl 2003 - 2010

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to pan pułkownik Beck powiedzial "jest jedna rzecz w zyciu panstw i narodow ktora jest bezcenna. ta rzecza jest HONOR"(o wybaczenie prosze panie pulkowniku jesli zle zacytowalem)jako zywo pasuje to do mojej syt.po 10 latach trenowania kyoka na szali postawilem - przygladanie sie przekretom, klamstwom, obłudzie i innym ciekawym rzeczom w klubie i organizacji(a jako czlonek zarzadu branie w tym udzialu)i siedzenie cicho albo swoj honor i odejscie..............
..........i zajmuje sie juz wylacznie kulturystyka:)
no i w lustro moge patrzec...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
oooo byles w zarzadzie kyokushin ?

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
klubu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
+ kurs sedziowski gdzie tez swiadkiem wielu ciekawych rzeczy bylem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 11379 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 47331
heh coz wiecej na temat honoru szkoda ze takie rzeczy sie dzieja

Były moderator w Stylach Tradycyjnych Uderzanych i MMA oraz byly czlonek "Elity"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 605
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
Mam nadzieje, ze jeszcze ktos cos dopowie na temat honoru, patrzac ze swojego punktu widzenia :)

Droga do doskonałości wiedzie przez chaos.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja chyba coś dopowiem. zalezy w jakiej jestes sytuacji i miejscu. na treningach mozna bawic sie w rycerza, ale na ulicy nie ma po co( w koncu często chodzi o zęby, a zęby są ważne w życiu- i nawet przydatne) :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
No wlasnie...czemu mam myslec o honorze, gdy koles na ulicy podchodzi i chce ode mnie kasy? Co oznacza slowo"honor" w tym przypadku? Jezeli juz sie uda i lezy-czy kopac lezacego? Chcial ukrasc, zaczepil spokojnego czlowieka...Czy honor to rzecz wzgledna?

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kiedy jakies zawody?

Następny temat

basen

WHEY premium