SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipogandyzm przysadki i okropne samopoczucie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8885

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

130

Wzrost

176
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94609 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
lek który bierzesz nie ma nic wspólnego z twoim samopoczuciem po testo
ale powinieneś się go starac odstawić bo czym dłużej tym gorzej będzie , organizm się uzaleznia

ja bym pokombinował na własną rękę

wrzucił bym testa 250 mg co 7-10 dni na start i po 3 iniekcjach zrobił badania sprawdzając jak się mają hormony

stawy bola bo e2 nisko , jak ja zbije do dolnych widełek to barki żyć mi nie dają

podbicie testa i e2 powinno dodac ci wigoru "naoliwić stawy" ogólnie podnieść libido i poprawić jakość życia
poszedł bym nawet dalej i dołożył do tego 50 mg jak apteczny nandrolon jak z ug to ok 100 mg tygodniowo
wbijane razem z testem w jednej pompce
to powinno załatwić sprawę ze stawami

ja bym tak zrobił decyzja należy do ciebie oczywiście , lecz żyć tak jak piszesz to jest po prostu katowanie siebie i swojej psychiki
tak więc szukał bym takich rozwiązań na własną ręke właśnie

nie masz nic do stracenia tylko do zyskania
zdrowia


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-08-18 06:58:01

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
pudziano, a może próbowałem już wszystkiego co jest w dostępności od psychiatrów i tylko xanax mi pomaga? spróbuj sobie nie pospać z 3 tygodnie to zobaczysz jaki będziesz żywy i wypoczęty. Do tego potwierdza się to że nie masz pojęcia o czym piszesz, nie ma w Polsce czegoś takiego jak Xanax jakiś "XR" co to w ogóle jest ? jest Xanax SR ( o przedłużonym działaniu) i nie jest wcale silniejszy. Temat dotyczył złego samopoczucia po TESTOSTERONIE nie po xanaxie. Poza tym uważam że rady innych użytkowników były pomocne niż twoje domniemanie. Twoje rady nie są radami, tylko farmazononami. Nie mam pretensji do nikogo tylko szukam pomocy, a jak się okazuje idiotów nie brakuje nawet wtedy gdy człowiek takowej potrzebuje.



Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 10:05:14

Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 10:07:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
dmq92 więc co badać oprócz testosteonu twoim zdaniem ?


Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 10:09:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No oczywiście estradiol. Może na niego jesteś taki wrażliwy. Im więcej testa tym większa aromatyzacja i konwercja do estrogenu, co może powodować senność itp itd które odczuwales tam po 8 miesiącach, bo pisałeś że tragedia była potem. A badales wtedy estro? Na przykład. I ogólnie z zastrzyku na zastrzyk takie żeczy się nie dzieją i może sobie poprostu wkręcasz. Wejdź na test jak lodzianin pisze 200-250 testa tygodniowo i kontroluj estradiol a powinno być znacznie lepiej


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-08-18 10:48:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Gdybyś nie mógł się podnieść z łóżka i czuł byś na plecach 100 kg to oznacza że też byś sobie wkrecal coś? nic sobie nie wkrecam, a konowaly medyczne zamiast mnie dokładnie przebadac to rozkładają ręce. Czyli wysoki poziom estriadolu może mieć niekorzystny wpływ na moje samopoczucie, czy niski poziom?


Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 10:57:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Każdy hormon, czy w ogóle inne badanie, stan chorobowy u jednej osoby nie wywołuje niczego, a u innej już tak. To się nazywa kwestia przypadku indywidualnego.

Podam Ci przykład z dzisiaj - zdrowy chłop przed 40'stką, aktywny fizycznie, dieta ok, używki bardzo rzadko i w niewielkich ilościach - głównie wino obiad/kolacja (dobre wino nie sikacz z biedry za 9,99zł).

Wszystkie wyniki diag OK, w tym co istotne w tej historii - lipidogram igła, kardiologicznie, ortopedycznie, neurologicznie i pulmonologicznie bez zastrzeżeń. A mimo to lek znalazł w t. podkolanowej przyścienne, uwapnione blaszki miażdżycowe.

Powód diagnostyki błahy - promieniujący ból LKD. Co z med punktu widzenia nie ma prawa się zdarzyć u osoby w tym wieku z taką diagnozą.

Ale się zdarzyło, więc co/komu/gdzie i w jakim zakresie to kwestia względna. Być może tak właśnie reagujesz na taki poziom hormonu.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ale krzykacz, z tego co pisał to się dobrze czuł przez 8 miesięcy a potem zaczęły się problemy. Dlatego sprawa jest conajmniej dziwna dlatego ja bym próbował od nowa i starał się mieć jak najwięcej pod kontrolą. Może akurat wylapie dlaczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Hmm no więc właśnie. Organizm może różne zareagować


Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 12:02:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Można gdybac albo próbować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Spróbuję wcierać żel co drugi dzień
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlcd + Clen + efka

Następny temat

9 składkowy test przed treningówek - zapisy

WHEY premium