SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipogandyzm przysadki i okropne samopoczucie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8887

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

29

Waga

130

Wzrost

176
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Zamawiałeś albo kupowałeś kiedyś żel w Polskiej aptece ? Prosiłem o zamówienie to apteki mówiły że nie ma takiej możliwości ponieważ w żadnej hurtowni w Polsce go nie ma, a Oni nie prowadzą ściągania leku z innych krajów.


Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 20:57:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
mniejsza z zelem, duzo lepiej wyjdziesz na iniekcjach

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie tak jak miczelx, zresztą pisałem, ze te żele to prawie jak placebo. I weź te zamulacze (xanax) pomału odstaw bo tylko sobie szkodzisz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Narazie nic nie odstawiaj no sobie wkrecisz że To od testosteronu jak będą jakieś skutki odstawienia. Wchlanialnosc żelu jest śmieszna więc injekcje zostały. A co do bycia koxem to sobie nie wyobrażasz ile trzeba włożyć w to pracy. Tu połowa ludzi na koxie od lat a wyglądają jak przeciętny Kowalski


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2016-08-19 06:19:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Z tymże ja od 7 lat mam podwyższony hormon wzrostu, w momencie zdiagnozowania choroby, hormon wzrostu był 40 krotnie podwyższony, zatem mam tendencje :) lecz to nie sport dla mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
nobody29
Zamawiałeś albo kupowałeś kiedyś żel w Polskiej aptece ? Prosiłem o zamówienie to apteki mówiły że nie ma takiej możliwości ponieważ w żadnej hurtowni w Polsce go nie ma, a Oni nie prowadzą ściągania leku z innych krajów.



Zmieniony przez - nobody29 w dniu 2016-08-18 20:57:37



Na 1 aptece świat się nie kończy, trzeba było pytać gdzie indziej.

Niestety ale prawo nadal nie jest uregulowane i hurtownie mogą dowolne ilości exportować. I wcale się nie dziwię, jak lek pl kosztuje 100zł a w innym kraju już 100€. Więc kilka razy do roku mamy sytuację, że z każdej grupy lekowej brakuje leków dla zabezpieczenia potrzeb obywateli.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Czytałeś co pisałem wcześniej? Leku pół roku temu nigdzie w Polsce nie było. Żel kupiłem, zgadza się ale w Niemczech bez najmniejszego problemu. Wtedy jeszcze kosztował 60 euro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Teraz piszesz treściwie i z sensem, wcześniej to bełkot.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
Krzykacz, nie zgodzę się z tym co piszesz. Cały czas piszę tresciciwie i z sensem, jednak szereg objawów i sytuacji w moim życiu wskazuje wiele wątkow i dla kogoś kto czyta pobieżnie a nie cały wątek, moje wypowiedzi wydają się bełkotem. To co piszę jest uwiarygodnione, nie wymyślone i z elementem domniemań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 234
nobody29
Krzykacz, nie zgodzę się z tym co piszesz. Cały czas piszę tresciciwie i z sensem, jednak szereg objawów i sytuacji w moim życiu wskazuje wiele wypowiedzi i dla kogoś kto czyta pobieżnie a nie cały wątek, moje wypowiedzi wydają się bełkotem. To co piszę jest uwiarygodnione, nie wymyślone i z elementem domniemań.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Vlcd + Clen + efka

Następny temat

9 składkowy test przed treningówek - zapisy

WHEY premium