SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hipertrofia z siłą

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1343

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Przeglądałem treningi PUSH/PULL i jest za mało ćwiczeń na daną partię...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Patrzyłem treningi PUSH/PULL za mało ćwiczeń na daną partię w tym jest... i ja trenuję dotychczas 5 razy w tygodniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
na jakiej podstawie twierdzisz, że za mało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
przeglądałem to po 1/2/3 ćwiczenia na partię. 3 razy w tygodniu trening. Chcę wiedzieć dlaczego ten mój trening jest zły. Czy ćwiczenia źle dobrane ? Powtórzenia ? Serie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 364 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2432
ja wiem ile się robi seri i ćwiczeń w p&p, w każdym razie chodziło mi na jakiej podstawie twierdzisz, że to mało, a nie byś mi napisał ile jest;
są też p&p 4 dniowe


Z Twoim planem napisałem dlaczego i co źle, sorka ale nie mam 5h by dokładnie Ci tłumaczyć co i jak skoro nawet podstaw nie ogarniasz;
zresztą jak dla mnie to nieudolna próba ułożenia czegoś w stylu PHAT, powiedzmy że trochę go przypomina, w każdym razie popsute co się tylko dało- zgadłem? wzorowałeś się na nim?

chcesz pytać pytaj o konkrety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Na nikim się nie wzorowałem.. po prostu prowadziłem dotychczas trening 5 razy w tygodniu i robiłem po 4 czasem nawet 5 ćwiczeń na każdą partię. 2 partie na dzień i tak w kółko. Z progressu jestem bardzo zadowolony, ale chciałem coś zmienić w moim treningu i rozpisać sobie konkretnie co robić. Zmieszać siłę z hipertrofią. Wzorowałem się na tym jakie ćwiczenia wykonywałem i zmieszać je, ponieważ jak robiłem te 4/5 ćwiczeń po 3 serie i tak 2 partie dziennie to byłem bardzo zmęczony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 44
Praktycznie wszystkie ćwiczenia wykonywałem po 6-10 powtórzeń.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc. Pływanie + bieganie + coś jeszcze.

Następny temat

Ocena planu na masę

WHEY premium